Oświetlenie biur

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

tel. 22 743 00 70-71
re@rynekelektryczny.pl

  |  
oświetlenie biur

ES-SYSTEM zrealizował dostawy opraw oświetleniowych do nowoczesnych biurowców w Katowicach i Warszawie. Inwestycje zostały w całości wykonane w technologii LED, która obniży koszty eksploatacji. Realizacje ES-SYSTEM wyróżnia zastosowanie najwyższej klasy opraw, charakteryzujących się odpowiednimi parametrami świetlnymi oraz wyjątkową estetyką wykonania.

 

 

 

 

 

ES-SYSTEM oświetlił firmę TRUMPF, światowego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii z zakresu obróbki blach i techniki laserowej. Grupa TRUMPF posiada nowoczesny, dwukondygnacyjny biurowiec przy ul. Połczyńskiej w Warszawie.

realizacje ES System w WarszawieDo oświetlenia obiektu wykorzystano system S6000 LED, który pozwoli zmniejszyć o ok 60% koszty eksploatacji oraz dodatkowo podkreśla industrialne, minimalistyczne wnętrza biurowca.

Drugim odbiorcą opraw ES-SYSTEM przeznaczonych do przestrzeni biurowych był zespół biurowców Business Park w Katowicach. Nowoczesne oprawy dostarczono do trzeciego etapu inwestycji, w którym do użytku oddano największy, 10-kondygnacyjny biurowiec. Cały kompleks, z dużą dbałością o środowisko naturalne, został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM, tj. system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko, będący jednym ze standardów w branży nieruchomości w Europie i na świecie.

W biurowcu zamontowano oprawy LED-owe CAMELEON MIDI 1 oraz COSMO LED. Nowoczesne wnętrza budynku podkreślone zostały systemem liniowym 4000 LED. Całość inwestycji wyposażono również w niezawodne oprawy awaryjne i kierunkowe, które zapewnią bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym w obiekcie.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny