Finał konkursu „Dobry wzór 2017”

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

tel. 22 743 00 70-71
re@rynekelektryczny.pl

  |  
ES-SYSTEM otrzymał nagrodę Dobry Wzór

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, znalazła się w finale konkursu „Dobry wzór 2017”. Nagrody przyznawane są przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów o wysokiej jakości wzornictwa dostępnych na polskim rynku. W konkursie nagrodzono rodzinę opraw COSMO FX.

COSMO FX to wszechstronna i łatwa w konserwacji rodzina opraw oświetlenia ogólnego. Dzięki wykorzystaniu technologii LED, produkty COSMO osiągają bardzo dobre parametry świetlne, mimo niewielkich rozmiarów i małej wagi. To, co dodatkowo wyróżnia oprawy to możliwość zastosowania w nich kolorowych korpusów.

 

Oprawy COSMO FX nadają się do wykorzystania w różnorodnych przestrzeniach: mieszkaniach, obiektach biurowych, szkołach i halach przemysłowych. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i inwestorów komercyjnych, takich jak: projektanci, architekci, elektrycy i hurtownicy.

Za pomocą opraw z rodziny COSMO spółka ES-SYSTEM zrealizowała oświetlenie m.in.: Dworca Łódź Fabryczna, Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Muzeum sztuki Museo Soumaya w mieście Meksyk.

Link do animacji COSMO FX –  nowa definicja wszechstronności: https://www.youtube.com/watch?v=I71tiEoXuy8

 

W skład rodziny COSMO FX wchodzą cztery oprawy oświetlenia ogólnego, cechujące się podwyższoną odpornością na niekorzystne warunki oświetleniowe:

COSMO ORION przeznaczony do oświetlania wielopoziomowych parkingów wewnętrznych z kolorystycznym oznakowaniem stref parkowania, szkół, szpitali oraz obiektów handlowych.

COSMO NOVA sprawdza się w oświetlaniu zakładów produkcyjnych, magazynów niskiego oraz wysokiego składowania, pomieszczeń technicznych oraz parkingów.

COSMO ECLIPSE doskonały w oświetlaniu biur, szkół, linii produkcyjnych, hoteli i obiektów mieszkalnych.

COSMO APEX niezawodny w oświetlaniu zakładów produkcyjnych (żywności, farmaceutyków, kosmetyków), magazynów niskiego składowania, chłodni, pomieszczeń technicznych, parkingów oraz obiektów sportowych.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny