Licencja na produkcję rozdzielnic

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

tel. 22 743 00 70-71
re@rynekelektryczny.pl

  |  

Powstanie rozdzielnicy SIVACON S8 to efekt wieloletniego doświadczenia firmy Siemens w produkcji wyspecjalizowanych rozdzielnic kasetowych niskiego napięcia. Produkty te, o konstrukcji zweryfikowanej przez testy, spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa i przeznaczone są do pracy w przemyśle, energetyce zawodowej oraz w budynkach użyteczności publicznej. Ich produkcja odbywa się w Polsce we współpracy z lokalnymi firmami posiadającymi licencję SIVACON Technology Partner.

 

 

 

Rozdzielnice niskiego napięcia SIVACON S8 do 7000 A można stosować na wszystkich poziomach mocy: od centrum zasilania przez rozdzielnicę główną i podrozdzielnie, aż do zasilania odbiorników końcowych, z możliwością zastosowania zabudowy stałej, wtykowej oraz wysuwnej. Zarówno projektowanie, jak i prefabrykacja odbywają się w Polsce.

W Polsce licencję umożliwiającą produkcje rozdzielnic SIVACON posiadają cztery przedsiębiorstwa. Cykl produkcji firm partnerskich jest regularnie kontrolowany przez Siemensa w celu zachowania wysokiego poziomu produkcji rozdzielnic, co ma bezpośredni wypływ na jakość każdego egzemplarzu rozdzielnicy SIVACON S8. Kontroli podlegają m.in. jakość półproduktów w postaci blach stalowych i miedzi, procesy produkcyjne, procesy kontroli poprodukcyjnej itp.

Więcej nt. rozdzielnic SIVACON w magazynie Rynek Elektryczny nr 9/2017 r.

Zaprenumeruj Rynek Elektryczny