O nas

RYNEK ELEKTRYCZNY to niezależny, nowoczesny i dynamiczny miesięcznik środowiskowy skierowany do branży elektrotechnicznej i jej otoczenia. Na łamach znaleźć można raporty branżowe, rankingi i przeglądy produktów, analizy segmentowe, relacje z targów i spotkań, informacje z kraju i ze świata, wywiady z przedsiębiorcami, opinie czytelników, a także informacje o ofertach firm.
Treść czasopisma adresowana jest do kadry menedżerskiej, przedstawicieli handlowych, pracowników działów handlu i marketingu, projektantów i wykonawców, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, zakładów energetycznych oraz urzędów miast i gmin, czyli do wszystkich ludzi zainteresowanych kondycją branży elektrycznej.
Jakość i treść informacji pozwala Czytelnikowi szybciej i skuteczniej reagować na zamiany w branży. Stawiamy na wysoki standard oferowanych usług oraz wartość merytoryczną i użyteczność naszych informacji. Bez takich usług, informacji i zdobytej dzięki nim wiedzy, trudno operować na dzisiejszym, niezwykle konkurencyjnym rynku z sukcesem. Wiarygodność i rzetelność w tej dziedzinie potwierdza wieloletnie doświadczenie ludzi zatrudnionych w wydawnictwie oraz grono naszych współpracowników.
Podajemy informacje z różnych źródeł, ale także staramy się sami być źródłem informacji rynkowych.

Charakterystyka
Na rynku od: 2007 roku
Częstotliwość:
miesięcznik (7-8 łączony)
Format:
205 x 290 mm
Cena jednego egzemplarza: 9,90 zł brutto
Cena prenumeraty: krajowej – 75 zł brutto, zagranicznej – 196 zł
Nakład: 6000 egz.
Dystrybucja:
prenumerata, targi, seminaria, spotkania branżowe
Tematyka:
raporty branżowe, rankingi i przeglądy produktów, analizy segmentowe, relacje z targów i spotkań, informacje z kraju i ze świata, wywiady z przedsiębiorcami, opinie czytelników, oferty firm
Grupa docelowa:
kadra menedżerska, pracownicy działów handlu i marketingu, projektanci, wykonawcy, deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, urzędy miast i gmin, zakłady energetyczne

Dodatki tematyczne: Rynek Oświetleniowy, Rynek Kablowy, Rynek Elektroinstalacyjny, Rynek Fotowoltaiczny

Katalogi: Rozdzielnice i obudowy, Hurtownie Elektrotechniczne

Newsletter: 16 000 odbiorców

PUBLIKATECH M.Kozińska sj, ul. Bogumińska 12/12, 03-619 Warszawa, NIP 113 264 38 47, REGON 140770264, KRS 0000268242

Konto bankowe: 76 1500 1878 121870070 338 0000