Poziomy banner na głównej

Nowa generacja masztów na stoisku lidera branży odgromowej

06/02/2020
Elko-Bis zaproszenie na stoisko na LB20

W drugim tygodniu marca, we Frankfurcie nad Menem, odbędą się wiodące na świecie targi technologii oświetlenia i usług budowlanych Light + Building 2020. Wśród wystawców nie zabraknie także firmy Elko-Bis Systemy Odgromowe.

numer stoiska Elko-Bis na Light + Building 2020

Odbywające się co dwa lata międzynarodowe targi Light + Building to prestiżowe miejsce spotkań architektów, planistów, instalatorów elektrycznych, sprzedawców detalicznych i sektora nieruchomości z całego świata. W czasie ich trwania prezentowane są najnowsze rozwiązania oraz premiery produktowe największych firm z dziedziny oświetlenia, elektrotechniki, a także automatyki domowej i budynkowej.

Lider branży odgromowej na targach LB20

Elko-Bis to lider branży odgromowej w Polsce. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości systemów ochrony odgromowej. Skuteczna polityka handlowa, wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać wiodącą pozycję w Polsce.

Pełna oferta osprzętu odgromowego od Elko-Bis

Oferta Elko-Bis to pełen osprzęt odgromowy wraz z akcesoriami, umożliwiający dobór elementów na każdy obiekt: przemysłowy, mieszkaniowy, zabytkowo-sakralny, handlowo-usługowy, biurowy, użyteczności publicznej czy sportowy. Oferowane rozwiązania systemowe zawierające elementy ochrony odgromowej rurociągów i ogniw fotowoltaicznych pozwalają na sprawne projektowanie i montaż systemów na nowoczesnych urządzeniach.

Zobacz także: Oferta Elko-Bis Systemy Odgromowe

Elko-Bis gwarantuje najwyższą jakość instalacji odgromowej

Współpraca z Elko-Bis jest gwarancją najwyższej jakości instalacji odgromowej, błyskawicznej realizacji zamówień, wsparcia sprzedażowego, technicznego i projektowego na każdym etapie współpracy. Pomagamy dobrać produkty do gotowego projektu, szkolimy, jeździmy z Klientami na ich inwestycje. Specjalizujemy się w dostarczaniu nietypowych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko: hala 12.0, stoisko F39

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter