Poziomy banner na głównej

Wyjątkowa oferta wyjazdu na targi Light + Building 2020

16/01/2020
stoisko oświetleniowe na targach Light + Building

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce zaprasza do odwiedzenia targów Light + Building, które odbędą się w dniach 8-13 marca 2020 we Frankfurcie nad Menem. To największe i najbardziej prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów.

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce przygotowało atrakcyjną ofertę wyjazdu na targi Light + Building.

Więcej informacji tutaj

Targi Light + Building świętują 20. jubileusz

Targi Light + Building pod hasłem Connecting. Pioneering. Fascinating nie tylko świętują swój 20. jubileusz, ale także są okazją do radości z dobrej passy w globalnym sektorze. Połączone technologie oświetleniowe i usług budowlanych to katalizator XXI wieku.

Tematyka targów we Frankfurcie

Dynamic digitalisation jest tematem nadrzędnym podczas jubileuszowej edycji targów. W ten sposób Light + Building zwraca uwagę na różne czasami role producentów i konsumentów energii, którzy stosują progresywne zarządzanie energią. Z kolei smart urban przedstawia obecną sytuację i przyszłość inteligentnych infrastruktur e-dzielnic.

Podczas targów Light + Building 2020 motyw Fascinating położy nacisk na ważne atrybuty przyszłościowego oświetlenia i projektowania opraw oświetleniowych. Functional aesthetics to megatrend, który świadomie odrzuca ozdobniki, koncentrując się na wymaganiach oświetleniowych w różnych sytuacjach.

Międzynarodowa gama produktów i motywy przewodnie zostaną uzupełnione uznanym, kompleksowym programem wydarzeń dodatkowych.

Dla kogo są tagi Light + Building?

Light + Building cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających ze wszystkich grup z branży, od architektów, projektantów, detalistów i rzemieślników po przedstawicieli przemysłu, inżynierów, architektów wnętrz i planistów.

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter