Poziomy banner na głównej

Szybki system mocowań. Schnabl już w Polsce!

19/11/2018
szybkie instalacje elektryczne

Firma Schnabl to światowy lider w dziedzinie gotowych rozwiązań dotyczących instalacji elektrycznych. System Schnabl to stworzony ponad 30 lat temu, ciągle rozwijany i sprawdzony na kilkudziesięciu rynkach całego świata sposób montażu instalacji elektrycznych.

Schnabl to innowacyjny i opatentowany system, który charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą, niezwykłą szybkością i wydajnością oraz czystością montażu. To bardzo efektywny sposób instalowania, który jest stosowany w wielu krajach świata. Dobrze znany i wykorzystywany przez polskie firmy i polskich elektryków mających realizacje za granicą.

Co można zyskać stosując system Schnabl? Oto 3 najważniejsze korzyści:

  • Obniżenie kosztu montażu – system Schnabl jest dwa razy szybszy niż tradycyjne techniki montażu. Umożliwia montaż nawet 4 rur elektroinstalacyjnych przy jednym wierceniu. Oferuje produkty pozwalające przy jednym wierceniu zamocować do 50 kabli i 2 rur elektroinstalacyjnych. Wytrzymałość punktowa na zerwanie zamocowanej instalacji w betonie dochodzi do 40 kg.
  • Ułatwienie pracy elektryków – system mocowań sprowadził montaż do 2 czynności: wywiercenia otworu 6 mm oraz zamontowania elementu mocującego (eliminując kołki rozporowe oraz wkręty). Jest uniwersalny i dostarcza rozwiązania pozwalające na montaż – rur i kabli – podtynkowy, natynkowy, na suchych tynkach oraz do sufitów izolowanych o różnych grubościach warstwy izolacyjnej.
  • Zminimalizowanie ryzyka poprawek i napraw gwarancyjnych – produkty systemu wykonane są z materiałów bezhalogenowych, stabilizowanych UV oraz nie zawierają elementów korodujących. Elementy systemu wytrzymują temperatury od -20 do +85 st. Celsjusza.

Potwierdzeniem jakości oraz przydatności produktów firmy Schnabl są zamontowane instalacje elektryczne w takich obiektach jak: siedziba NATO w Brukseli, Terminal 3 lotniska w Wiedniu, Pałac Sprawiedliwości w Amsterdamie, Dworzec Centralny w Wiedniu, szpital Munsterlingen w Szwajcarii czy skocznia narciarska Holmenkollen w Oslo.

Wyłącznym przedstawicielem firmy Schnabl GmbH na polskim rynku jest:
Blue Bee Trade sp. z o.o.
02-670 Warszawa, Puławska 182

www.bluebeetrade.com

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter