Lampa Terrano S/R zaskakuje szerokimi funkcjonalnościami NOWOŚĆ

17/08/2023
Instalacja oświetleniowa z udziałem lampy Terrano SR Lena Lighting

Ponadczasowy, minimalistyczny design, a w nim wysoce energooszczędne moduły LED, które doskonale oświetlają wnętrze. Nowa lampa Terrano S/R od Lena Lighting zaskakuje szerokimi funkcjonalnościami oraz możliwościami aranżacyjnymi, swobodnie wpisując się w dowolny styl. Doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach biurowych, w garderobach, jak i w ciągach komunikacyjnych.

Terrano S/R to nowa lampa w linii Terrano w dwóch wymiarach, oferując pokaźny wachlarz możliwości. Mimo zachowania klasycznego designu, pozwala na znacznie więcej niż jej poprzednie wersje. Terrano o długości 630 mm umożliwia obrót o 360° wokół własnej osi i obrót układu świetlnego o 45°, natomiast model o długości 1180 mm umożliwia obrót układu świetlnego o 45°, co przekłada się na ogromną wygodę użytkowników. Mogą oni dostosować kąt padania światła do indywidualnych potrzeb. Jest to kluczowe w strefach biurowych i co-workingowych, podczas pracy przy komputerze oraz ze sprzętem multimedialnym.

Lampa Terrano S/R firmy Lena Lighting
Lampa Terrano S/R firmy Lena Lighting

Projektanci Lena Lighting zwrócili również uwagę na niepożądany efekt olśnienia. Został on wyeliminowany dzięki zastosowanym soczewkom (niski współczynnik UGR mieści się w granicach 12-19). Terrano S/R dostarcza najwyższej jakości światło w dwóch temperaturach barwowych – 3000 K oraz 4000 K, które są przyjazne dla wzroku.

Wiemy, jak trudna i męcząca jest praca przy komputerze, kiedy towarzyszy nam niesprzyjające światło. Dlatego w Terrano S/R, podobnie jak w większości naszych lamp, zadbaliśmy o zredukowanie efektu olśnienia, który może wywoływać szereg nieprzyjemnych dolegliwości i tym samym zakłócać wykonywanie codziennych obowiązków. W połączeniu z opcją obracania układu świetlnego, Terrano S/R zapewnia udogodnienienia dla użytkowników poszukujących nowoczesnych i multifunkcyjnych rozwiązań oświetleniowych. Jeden produkt jest w stanie odpowiedzieć na ich różne wymagania – wyjaśnia Magdalena Chojacka, Marketing Manager w Lena Lighting.

Lampy Terrano S/R sprawdzą się równie dobrze w garderobach oraz ciągach komunikacyjnych, zapewniając stosowne doświetlenie wnętrza, a w efekcie łatwiejsze i bezpieczniejsze poruszanie się oraz bezproblemowe lokalizowanie elementów przestrzeni.

Terrano S/R ma klasyczny, minimalistyczny design, który sprawia, że lampy płynnie wkomponowują się zarówno w styl loft, modern classic, jak i nowoczesny, dodając wnętrzu lekkości i wyjątkowego charakteru.

Dzisiaj światło jest traktowane w kategoriach samodzielnej dekoracji, dlatego dokładamy starań, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, lecz również, aby ich design przyciągał wzrok i ozdabiał wnętrza, do których trafią. W przypadku Terrano S/R postawiliśmy na uniwersalność, dzięki czemu lampy odnajdą się zarówno w przestrzeniach użytku publicznego, jak i prywatnych, a tworzone z nich kompozycje z pewnością urozmaicą aranżację – mówi Magdalena Chojnacka.

Zaletą Terrano S/R jest łatwość montażu oraz wprowadzania zmian aranżacyjnych. Nawet już po instalacji użytkownicy mogą dowolnie przesuwać je i obracać. Każda lampa posiada specjalny adapter wyposażony w mechaniczne zaczepy, które znacznie przyspieszają jej wpinanie, wypinanie i przesuwanie w szynoprzewodzie, a także stabilnie ją trzymają.

Lampa Terrano S/R to także wysoka energooszczędność, która przekłada się na zmniejszanie śladu węglowego. W swoich produktach Lena Lighting bazuje na modułach LED, a te pobierają minimum energii, dostarczając równocześnie światło najwyższej jakości, będące w stanie doświetlić nawet najmniejsze detale. To milowy krok na drodze Zielonej Transformacji.

LENA LIGHTING

Zapisz się na bezpłatny newsletter