Jak prowadzić własną firmę ze wsparciem zaufanej sieci hurtowni?

14/06/2024
Management Kaczmarek Electric

Potentat sieci hurtowni elektrotechnicznych Kaczmarek Electric zaprasza do współpracy ambitnych przedstawicieli branży.

W dynamicznie rozwijającym się sektorze elektrotechniki duża i prężnie działająca sieć hurtowni Kaczmarek Electric ogłasza nabór do drugiej edycji programu partnerskiego „Z nami warto”.

Planujemy otworzyć swoje przedstawicielstwo w każdym powiecie Polski. To okazja dla ambitnych handlowców i przedsiębiorców, którzy chcą pracować na własny rachunek, korzystając jednocześnie ze wsparcia i zasobów oferowanych przez sieć – zapewnia Cezary Kaczmarek, założyciel i prezes firmy Kaczmarek Electric SA.

Firma Kaczmarek Electric, która jest dzisiaj jednym z liderów w dystrybucji elektrotechniki w Polsce, została stworzona od zera przez dwójkę pasjonatów: Urszulę i Cezarego Kaczmarków. Organizacja powstawała i rozwijała się w oparciu o trzy wartości: Partnerstwo, Pasję i Profesjonalizm.

Te wartości nie są tylko fajnymi hasłami. Zawsze były one dla nas bardzo ważne i staraliśmy się je pielęgnować każdego dnia. Firma to przede wszystkim ludzie, gdybyśmy na swojej drodze nie spotkali tak wielu wspaniałych osób, na pewno nie bylibyśmy dzisiaj w tym miejscu, w którym jesteśmy. Budowaliśmy naszą firmę wokół ludzi podzielających nasze wartości i nadal takich osób szukamy – deklaruje Urszula Kaczmarek, doradca zarządu ds. społecznej odpowiedzialności biznesu.

Urszula i Cezary Kaczmarek, założyciele Kaczmarek Electric
Urszula i Cezary Kaczmarkowie, założyciele Kaczmarek Electric

Jak mówią założyciele, historia firmy Kaczmarek Electric pełna była wyzwań, trudności, lecz także radości z tworzenia i robienia wspaniałych rzeczy. Przed dwoma laty właściciele związali się z Grupą Würth, aby dalej kontynuować swoją wizję budowania firmy, która poza oczywistymi celami biznesowymi, będzie organizacją, gdzie na pierwszym miejscu jest wzajemny szacunek i radość tworzenia.

– Po sukcesie pierwszej edycji programu „Z nami warto” przybyło nam tyle oddziałów, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania i stało się jasne, że aby móc się dalej rozwijać i zapewnić bezpieczeństwo naszym partnerom, my sami też potrzebujemy silnego partnera. Nie inwestora na chwilę, lecz właśnie prawdziwego partnera na lata – mówi Cezary Kaczmarek – Grupa Würth to, podobnie jak Kaczmarek Electric, firma rodzinna, wyznająca podobne wartości. Okazało się, że wiele nas łączy. Wejście Kaczmarek Electric w skład W.EG Polska, której jestem teraz współwłaścicielem, daje z jednej strony możliwości realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów, a z drugiej zapewnia nam wszystkim poczucia bezpieczeństwa.
Dlatego dzisiaj możemy znów otworzyć program „Z nami warto” i zaprosić do nas ludzi, którzy mają doświadczenie w branży i chcieliby nadać swojej karierze tempa. Nasz model współpracy zapewnia nieograniczone możliwości rozwoju zarówno osobom, które chciałyby prowadzić swój własny biznes, ale nie mają kapitału na start, jak i przedsiębiorcom, którzy już prowadzą własną działalność i mają ambicję stania się liderem na lokalnym rynku, jednak potrzebują do tego wsparcia. Dziś możemy zaoferować im znacznie więcej niż kilka lat temu, w pierwszej edycji programu. Zapraszamy też osoby, które jeszcze nie myślą o własnym biznesie, ale chciałyby sprawdzić się w roli np. kierownika lub dyrektora oddziału – dodaje prezes.

Projekt Kaczmarek Electric skierowany do ludzi z branży

– Naszą propozycję współpracy kierujemy do handlowców, którzy mają doświadczenie w pracy w hurtowni elektrotechnicznej i dobre relacje z klientami, ale w swojej karierze zawodowej osiągnęli już pewien pułap i czują, że stoją w miejscu. My chcemy dać im możliwość pracowania dla siebie, zarabiania pieniędzy bez żadnych ograniczeń. Dzięki naszemu wsparciu, mogą stać się przedsiębiorcami, nie muszą posiadać do tego własnego zaplecza finansowego – mówi Lesław Pustuł, dyrektor zarządzający Kaczmarek ElectricZapraszamy do rozmowy także właścicieli małych hurtowni, którzy mają zbudowane relacje z klientami i mają ambicje, aby dalej się rozwijać, ale być może mierzą się obecnie z różnymi trudnościami i potrzebują wsparcia, aby wzmocnić i rozwijać swój biznes.

Dołączenie do programu jako przedsiębiorca oznacza prowadzenie własnej firmy z pełnym wsparciem sieci. Dzięki konkurencyjnej ofercie, przedsiębiorcy mogą szybko zacząć zarabiać dobre pieniądze, pracując na siebie, a nie na kogoś innego. To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o niezależności zawodowej, o własnym biznesie, ale nie mają kapitału na start lub boją się podjąć tak dużego ryzyka.

– Zależy nam na tym, aby były to osoby, które wyznają w biznesie wartości na stałe wpisane w DNA firmy Kaczmarek Electric SA: Profesjonalizm, Pasję, Partnerstwo. Z naszym potencjałem i wsparciem będą mogły zrealizować swoje ambitne cele i wznieść się na wyższy poziom działalności biznesowej – dodaje Lesław Pustuł.

Wymagania i korzyści z przystąpienia do programu „Z nami warto”

Aby dołączyć do programu „Z nami warto”, potencjalni partnerzy nie muszą wnosić kapitału na początku działalności, co znacząco obniża barierę wejścia. Wymagany wkład własny to doświadczenie zawodowe, dobre kontakty z dotychczasowymi klientami, chęć rozwijania swoich umiejętności menadżerskich, determinacja i wiara w sukces.

Partnerzy otrzymują wsparcie na każdym etapie działalności, od wyposażenia punktu przedstawicielskiego, przez wsparcie marketingowe, administracyjne, księgowe, prawne, HR, IT, aż po możliwość skorzystania z doświadczenia dyrektorów regionalnych.

Kaczmarek Electric ma dzisiaj do zaoferowania:

  • największe zaplecze magazynowo-logistyczne w kraju
  • narzędzia do obsługi klientów wielokanałowo (omnichannel)
  • pomoc fachowców, dających realne wsparcie w rozwoju

Firma przejmuje na siebie ryzyko –  finansuje transakcje i ubezpiecza je. ​

Zaproszenie do udziału

Program „Z nami warto” to unikalna propozycja dla ambitnych handlowców i przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją działalność w branży elektrotechnicznej.

Warto odwiedzić stronę naszego programu ke.pl/z-nami-warto/, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat. Można tam wypełnić ankietę i przekonać się, na ile jest to oferta dla mnie. Polecam wywiady z założycielami firmy Urszulą i Cezarym, a także z partnerami, którzy dołączyli do nas w pierwszej edycji programu i już od kilku lat prowadzą swoją działalność pod skrzydłami Kaczmarek Electric – zaprasza Sebastian Kopeć, dyrektor operacyjny odpowiedzialny za rozwój sieci o nowe punkty sprzedaży.

Aby dołączyć do programu „Z nami warto” należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy na stronie https://ke.pl/z-nami-warto/ lub przysłać wiadomość na adres sebastian.kopec@ke.pl.

To pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy z siecią Kaczmarek Electric i osiągnięcia sukcesu w branży elektrotechnicznej.

KACZMAREK ELECTRIC

Zapisz się na bezpłatny newsletter