Dlaczego instalatorzy chętniej wybierają markowe urządzenia?

02/03/2023
reklama oferty hurtowni elektrycznej Krak-Old Elmet

KRAK-OLD ELMET  to sieć profesjonalnych hurtowni elektrotechnicznych i przemysłowych z doświadczeniem w branży od 1989 r. Firma posiada szereg stacjonarnych biur, zlokalizowanych m.in. w Skawinie, Kielcach, Rzeszowie, Ropczycach czy Koszalinie. Dodatkowo oprócz fizycznych oddziałów spółka, prowadzi również działalność dystrybucyjną poprzez wyodrębniony Dział Zakupów i Ofertowania oraz ogólnopolską, nowoczesną platformę sprzedaży internetowej www.elmetsa.pl

Firma wchodzi w skład Polskiej Grupy Zakupowej FORUM-RONDO, dzięki czemu w samym sklepie internetowym można znaleźć ponad 46 tys. produktów (m.in. kable i przewody, silniki elektryczne, aparatura elektryczna, ochrona odgromowa, oprawy oświetleniowe i wiele więcej) od 140 największych polskich, jak i zagranicznych dostawców, w tym: Schneider Electric, Signify (Philips), NKT, Bosch, Ospel czy Omnigena.

Oprócz szerokiego wyboru asortymentu KRAK-OLD ELMET, wyróżnia również szybki czas realizacji zamówień oraz wysoka jakość świadczonych usług, a jej odbiorcami są głównie zakłady przemysłowe, firmy wykonawcze, instalatorzy oraz osoby indywidualne. Więcej na temat firmy oraz pełnego zakresu jej działalności można dowiedzieć się na stronie www.elmetsa.pl lub za pośrednictwem telefonu 12 348 02 00.

KRAK-OLD ELMET jest partnerem programu Elektroklub, który skierowany jest przede wszystkim do firm elektroinstalacyjnych. Oferuje on uczestnikom dostęp do aktualnej wiedzy technicznej, szkoleń, webinarów, a także wielu atrakcyjnych promocji. W programie premiowane są zakupy urządzeń uznanych producentów:

  • Schneider Electric – zabezpieczenia, rozdzielnice, opomiarowanie, sterowanie, osprzęt instalacyjny, prowadzenie instalacji, zasilanie awaryjne, wyposażenie warsztatowe;
  • NKT – okablowanie za pomocą przewodów instalacyjnych;
  • Signify (Philips) – oświetlenie obiektów z użyciem opraw oświetleniowych wnętrzowych i zewnętrznych, naświetlaczy i źródeł światła.

Szczegóły akcji i aktualne promocje dostępne są na stronie www.elektroklub.pl 

Schneider Electric jest międzynarodową firmą z prawie 200-letnią tradycją, a historię organizacji tworzą pokolenia pracowników. Głównym celem jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Zatrudniając ponad 128 000 pracowników na całym świecie firma jest graczem o zasięgu globalnym, która jednocześnie działa i angażuje się w przedsięwzięcia lokalne. W Polsce Schneider Electric zatrudnia ponad 2000 osób i posiada 5 zakładów produkcyjnych (Szczecinek, Mikołów, Bukowno, Świebodzice, Tychy i 4 Centra Usług Wspólnych).

W asortymencie znajduje się między innymi szeroki wybór osprzętu do instalacji elektrycznych podtynkowych, natynkowych oraz bogata oferta aparatury modułowej. Osprzęt elektroinstalacyjny od Schneider Electric wyróżnia szeroka gama kolorów, kształtów i wzorów, które można dopasować do dowolnej aranżacji. Dzięki temu każdy może znaleźć osprzęt idealnie pasujący do jego wnętrza. W ofercie poza standardowymi produktami, dostępne są także takie funkcjonalności jak: radio DAB+FM z funkcją bluetooth, gniazdo szybkiego ładowania USB 2 XC, ściemniacz do LED, gniazdo RJ45. W asortymencie znaleźć można także urządzenia aparatury modułowej – wyłączniki różnicowoprądowe z serii iID oraz IDK. Mają one szerokie zastosowanie i doskonale sprawdzą się w budownictwie komercyjnym, mieszkaniowym, a także w przemyśle. Wyłącznik różnicowoprądowy, czyli różnicówka, służy do ochrony ludzi przed porażeniem prądem elektrycznym, ograniczając także możliwość powstania pożaru w instalacji elektrycznej. Bogata oferta sprawia, że z łatwością każdy użytkownik znajdzie produkt, którego poszukuje.

Warto wiedzieć, że rodzina wyłączników różnicowoprądowych Schneider Electric zawiera:

  • Wyłączniki serii iDK, stosowane przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym. Seria zawiera najbardziej typowe wykonania zabezpieczeń stosowane np. w domach jednorodzinnych do stosowania w obwodach gniazd wtyczkowych czy oświetleniowych.
  • Wyłączniki serii iID oraz ID do 125A to przede wszystkim szeroka gama zabezpieczeń stosowanych w obiektach komercyjnych. Wyposażone są w optyczne wskaźniki wyzwolenia, mogą być wyposażone w styki pomocnicze, dostępne są w wykonaniach odpowiednich do nawet najbardziej wymagających odbiorach jak ładowarki samochodów elektrycznych czy falowniki.

W aktualnej promocji „Kawa na ławę” możesz podwoić, a nawet potroić swoje punkty, kupując produkty K60, Acti9 lub Sedna Design & Elements, a tym samym zwiększyć swoje szanse na wygranie ekspresu do kawy firmy Makita! Szczegóły na www.elektroklub.pl 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą produktową! https://www.se.com/

Signify jest światowym liderem oświetlenia dla profesjonalistów i konsumentów, także w dziedzinie oświetleniowego Internetu Rzeczy. Produkty marki Philips, zintegrowane systemy oświetleniowe Interact, a także usługi bazujące na zebranych danych, dostarczają wartości biznesowej i odmieniają życie w domach, budynkach i miejscach publicznych. W 2022 r. firma odnotowała sprzedaż na poziomie 7,5 miliarda euro, zatrudniając przy tym około 35 000 pracowników w 70 krajach. Philips mocno angażuje się i rozwija na rzecz działań CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) w zakresie ekologii. W 2020 roku firma osiągnęła neutralność węglową i przez cztery ostatnie lata z rzędu znajdowała się w Dow Jones Sustainability Index, a w 2017, 2018 i 2019 roku została określona mianem Industry Leader.

Signify ma silnią i ugruntowaną pozycję na polskim rynku, zatrudniając przy tym jednocześnie ponad 6000 osób. Dodatkowo firma posiada3 fabryki produkcyjne w: Pile, Kętrzynie oraz Bielsko-Białej. Na terenie Polski ulokowane jest także Centrum Dystrybucji w Pile, Centrum Zastosowań światła w Pile, Organizacje Handlową w Warszawie, a także Centrum Finansowe w Łodzi.

Philips został założony w 1891 roku i posiada ponad 125 lat bogatej historii i tradycji. Jako pierwsza firma oświetleniowa, zaczęła produkować żarówkę na masową skalę. W 2008 roku rozpoczęto sprzedaż źródeł światła LED, w których Philips jest niekwestionowanym liderem i sprzedaje ich więcej niż jakakolwiek inne przedsiębiorstwo. Będąc pierwszą firmą wprowadzającą innowacje LED i zintegrowane systemy i usługi oświetleniowe, osiągnięto status lidera – obecnie stanowią one ponad dwie trzecie działalności firmy.

W 2012 roku firma wprowadziła na rynek pierwsze zintegrowane systemy oświetleniowe Philips CityTouch do zarządzania oświetleniem ulicznym i Philips Hue dla domu. W 2016 r. Philips Lighting rozpoczął swoją drogę, aby stać się samodzielną firmą i został notowany na giełdzie papierów wartościowych Euronext w Amsterdamie. W 2018 roku nazwa Philips Lighting została zmieniona na Signify.

Jako światowy lider w dziedzinie oświetlenia firma zapewnia wysokiej jakości energooszczędne i innowacyjne produkty, systemy i usługi oświetleniowe zarówno dla konsumentów jak i dla podmiotów profesjonalnych. Dlatego wprowadzono serię Ultra Efficient, którą tworzą produkty LED o ponad przeciętnej wydajności i przełomowej skuteczności świetlnej 210 lm/W. Oznacza to, że mogą świecić ponad 3 razy dłużej niż standardowe źródła światła LED. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie oświetlenie musi działać przez większość dnia.

W aktualnej promocji „Świecimy przykładem” wybierając produkty Philips możesz otrzymać żarówkę Philips LED UltraEfficient, która czeka aż na 50 najbardziej zaangażowanych osób! Dołącz do akcji Elektroklubu i odbierz swoją Philips LED UltraEfficient, aby przekonać się, że to rozwiązanie, które zapewnia bezkonkurencyjną oszczędność! www.elektroklub.pl

Promocja w Elektroklubie produktów Signify

KRAK-OLD ELMET 

Zapisz się na bezpłatny newsletter