Światło dzienne w biurze. Signify wprowadza NatureConnect

21/05/2020
światło dzienne Signify w biurowcu Skanska

Signify wprowadza system oświetlenia inspirowany naturą NatureConnect. Pierwsze wdrożenie systemu odbywa się obecnie w warszawskim biurze Skanska, czołowej międzynarodowej firmy deweloperskiej i budowlanej.

System oświetleniowy NatureConnect opracowano zgodnie ze sprawdzonymi zasadami designu biofilnego, który wykorzystuje elementy natury w przestrzeniach wewnętrznych w celu tworzenia zdrowych, angażujących i inspirujących środowisk. System oświetleniowy NatureConnect zaprojektowano tak, aby korzystnie wpływał na ciało i umysł, prowadząc do wyższej produktywności, zaangażowania i satysfakcji.

System NatureConnect łączy różne oprawy LED – Daylight, Skylight i Lightscape – z intuicyjnym sterowaniem, umożliwiając tworzenie scen oświetleniowych dostosowanych do ludzkich potrzeb, opartych na sprawdzonych i cenionych naturalnych doświadczeniach:

  • Wspieranie naszego naturalnego rytmu. Odwzorowanie rytmu światła słonecznego, które wspiera aktywność w ciągu dnia i dobry sen w nocy;
  • Zapewnienie widoku na niebo. Wrażenie przestrzeni rozciągającej się poza ścianami, zapewniające uczucie swobody i poczucia czasu;
  • Zanurzenie w naturze. Naturalny kolor i dynamika światła pobudza pozytywne emocje, zwiększa kreatywność i pomaga ludziom aktywnie współpracować.

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter