PHOTON ENERGY: umowa na obsługę techniczną farm fotowoltaicznych

23/06/2022

Photon Energy informuje, że jej polska spółka zależna świadcząca usługi technicznego utrzymania instalacji PV (Photon Energy Operations PL Sp. o.o.) zawarła z pierwszym kluczowym klientem w Polce umowę na świadczenie pełnego zakresu usług Operations & Maintenance dla dwóch elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 48 MWp.

Zawarta umowa przybliża Photon Energy do osiągnięcia w Polsce, która jest największym rynkiem fotowoltaicznym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jednego z celów na 2022 r., jakim jest łączna moc instalacji PV, dla których świadczone są usługi technicznego utrzymania (O&M) na poziomie 100 MWp. Jest też kolejnym krokiem do osiągnięcia długoterminowego celu świadczenia na wszystkich rynkach usług O&M dla instalacji o mocy 1 GWp do końca 2024 r. Obecnie dział Operations & Maintenance spółki obsługuje instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 328 MWp.

Dział Operations&Maintenance spółki obsługuje portfel własnych elektrowni fotowoltaicznych, a także instalacje PV należące do rosnącej liczby zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych inwestorów w regionie.

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter