Finał akcji charytatywnej w hurtowni Alfa Elektro

17/03/2020

W hurtowni Alfa Elektro zakończyła się promocja produktów Ledvance, mająca na celu wsparcie Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Akcja charytatywna trwała w oddziałach hurtowni elektrotechnicznej Alfa Elektro na terenie całej Polski przez trzy miesiące. Polegała na tym, że każdy, kto w okresie od 1 października do 31 grudnia 2019 r. kupił wybrany produkt marki Ledvance, dołożył cegiełkę w postaci swojego finansowego wsparcia.

Zobacz także: Ranking hurtowni elektrotechnicznych

Oddział w Słupsku miał najlepszy wynik sprzedażowy

Oddział Alfy Elektro, który uzyskał najlepszy wynik sprzedażowy mógł wybrać fundację charytatywną, na którą firma Ledvance przekaże kwotę 13 tysięcy złotych. Zwycięskim oddziałem okazał się Słupsk.

Dzięki kampanii promocyjnej, podopieczni Fundacji otrzymają wsparcie, które z pewnością przyda się na realizację ich najpilniejszych potrzeb.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” działa od 1998 roku na rzecz wsparcia dzieci chorych i niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Pomaga również placówkom leczniczym, opiekuńczym i wychowawczym w ramach własnego programu „Zdążyć z Pomocą”, którego inicjatorem jest profesor Zbigniew Religa. Przewodnią ideą programu jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji oraz niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych. Fundacja, której przewodniczy Beata Tyszkiewicz, opiekuje się ponad 37 000 podopiecznych – są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi. Organizacja zapewnia im rehabilitację w swoich Ośrodkach AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS a także zakwaterowanie dla dziecka i jego rodzica w hostelach pielęgnacyjno-opiekuńczych podczas turnusu. Jako organizacja pożytku publicznego, Fundacja stara się o pozyskanie dodatkowych środków finansowych, m.in. prowadząc własną działalność wydawniczą, a także zbierając fundusze z odpisu 1% podatku. 

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter