Bilfinger ma nowego dyrektora ds. zarządzania projektami

27/03/2023
Mariusz Jędrzejczyk Bilfinger Tebodin

Mariusz Jędrzejczyk dołączył w lutym 2023 roku do kierownictwa Bilfinger Tebodin CEE jako nowy dyrektor Dyrektor Linii Biznesowej ds. Zarządzania Projektami Budowlanymi (PMC). Z Bilfinger Tebodin związany jest od 2022 roku. Awansował ze stanowiska dyrektora Jednostki Biznesowej PMC w Polsce, gdzie kierował dużymi projektami i zespołami ponad 100 inżynierów.

Doceniam różnorodność obowiązków związanych z moją poprzednią rolą – od negocjowania kontraktów po osiąganie najwyższej jakości wyników związanych z zarządzaniem budową. Teraz mam szansę dzielić się najlepszymi praktykami w naszych zespołach w Europie Środkowo-Wschodniej i wspierać je swoim know-how – powiedział Mariusz Jędrzejczyk.

Bilfinger Tebodin jest wielobranżową firmą konsultingową, inżynieryjną i zarządzającą projektami, a także częścią Bilfinger, globalnego dostawcy usług przemysłowych. Mariusz Jędrzejczyk posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu oraz wiedzę ekspercką z obszaru budownictwa przemysłowego. Przed dołączeniem do Bilfinger Tebodin był dyrektorem generalnym Alei Wiśniowej, firmy z Grupy Farmaceutycznej Hasco, odpowiedzialnym za zarządzanie inwestycjami budowlanymi. Pracował również jako dyrektor Krakowskiego oddziału Hochtief Polska i CEO Biprocemwap, dużego dostawcy usług projektowo-inżynieryjnych dla przemysłu cementowego i wapiennego.

RE, fot. Bilfinger Tebodin

Zapisz się na bezpłatny newsletter