Nomad Electric powołał członka zarządu ds. handlowych

21/09/2023
Paweł Muszyński Nomad Electric

Paweł Muszyński powołany na członka zarządu w spółkach: Nomad Electric i Nomad Electric Services, które zajmują się budową wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych.

Paweł Muszyński, dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju biznesu w Nomad Electric, został powołany do zarządu spółek: Nomad Electric i Nomad Electric Services. Obejmie stanowisko członka zarządu ds. handlowych i będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację strategii sprzedażowej oraz marketingowej dla obu podmiotów.

Z Nomad Electric jestem związany od 2020 roku, od tego momentu udało nam się rozwinąć firmę w zawrotnym tempie. Dziś możemy pochwalić się, że w portfolio naszych projektów EPC znajduje się blisko 300 MWp, natomiast w portfolio O&M dla wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych osiągnęliśmy poziom ponad 1,3 GWp. Moim priorytetem będzie skupienie się na dalszym budowaniu relacji z klientami i wdrożeniu strategii handlowej w obydwu spółkach – powiedział Paweł Muszyński, członek zarządu ds. handlowych w Nomad Electric.

Paweł Muszyński ma wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej jako manager odpowiedzialny za sprzedaż oraz nadzór nad realizacją projektów. W latach 2014-2020 w spółce APS Energia SA zarządzał działem sprzedaży realizującym projekty dostawy systemów zasilania gwarantowanego dla klientów z sektora energetyki zawodowej, nafty i gazu, a także przemysłu ciężkiego. Od 2020 roku związany ze spółkami: Nomad Electric i Nomad Electric Services. Jako dyrektor ds. rozwoju biznesu był odpowiedzialny za sprzedaż usług, relacje z klientami, rozwój nowych linii biznesowych oraz działalności spółki na nowych rynkach zagranicznych.
Z wykształcenia jest magistrem inżynierem i absolwentem Politechniki Warszawskiej, studiował na Wydziale Mechaniki, Energetyki i Lotnictwa na kierunku Energetyka.

RE, fot. Nomad Electric

Zapisz się na bezpłatny newsletter