Panele akustyczne połączone z oświetleniem ledowym

27/10/2022
oświetlenie Lena Lighting w panelach akustycznych

W ramach kooperacji dwóch polskich producentów: Lena Lighting i Acustio powstały panele akustyczne połączone z wysoce energooszczędnym oświetleniem LED. Rozwiązanie to jest prezentowane na targach Orgatec w Kolonii.

Acustio to polski brand, który od pięciu lat stawia sobie za cel poprawę jakości życia ludzi z różnych środowisk. Rozwiązania akustyczne oferowane przez markę zdobywają coraz szerszą rzeszę zwolenników na całym świecie. Korzystają z nich zarówno giganci korporacyjni, butikowe hotele, jak i właściciele domowych biur. Dzięki korzyściom płynącym z dźwiękochłonnych paneli poprawia się koncentracja, efektywność i samopoczucie użytkowników. Produkty marki zostały docenione przez najbardziej prestiżowe konkursy designu, m.in. Red Dot, iF oraz New York Design Awards.

Lena Lighting to czołowy polski producent wysoce energooszczędnego oświetlenia i przyjaznych dla środowiska kompleksowych systemów oświetleniowych. Marka produkuje swoje produkty w oparciu o nowoczesną technologię modułów ledowych najnowszej generacji oraz wyposaża swoje produkty w inteligentne rozwiązania, które dodatkowo zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Produkty marki słyną z imponujących parametrów oraz wyróżniającego się designu, zdobywając nagrody takie jak m.in. Zielony Wzór i Red Dot Design Award.

panele akustyczne z oświetleniem Lena Lighting

Współpraca polskich marek zaowocowała stworzeniem innowacyjnych produktów łączących technologie obu firm. Na stoisku Acustio w Kolonii zaprezentowano kilka prototypowych rozwiązań łączących panele akustyczne Acustio z energooszczędnymi lampami ledowymi Lena Lighting. Propozycje te spotkały się z dużym zainteresowaniem odbiorców.

Lena Lighting od zawsze stawia na innowacje i rozwój technologiczny, więc nie wahaliśmy się przyjąć zaproszenia od polskiej marki Acustio, która podobnie jak my, odnosi sukcesy na międzynarodowym rynku. Uważamy, że współpraca oraz wymiana doświadczeń nie tylko napędza rozwój, ale też pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną. Bardzo cieszy nas, że produkty, nad którymi wspólnie pracowaliśmy spotkały się z tak dobrym przyjęciem. Jesteśmy przekonani, że jest to dopiero początek naszej współpracy – mówi Marzena Lesińska, pełnomocnik zarządu ds. marketingu.

Zobacz także: Nowa tuba LED klasy A od firmy Signify – innowacyjny sposób na rosnące ceny energii

Targi Orgatec odbywają się od 25 do 29.10.22 w Kolonii. Wystawcy prezentują nowości rynku wyposażenia, oświetlenia, podłóg, akustyki i technologii medialnej.

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter