PRO-fesjonalne oświetlenie dla małych i średnich firm

08/12/2020
montaż oprawy oświetleniowej w magazynie w systemie Interact Pro Signify

Poszukując nowoczesnych rozwiązań dla małych i średnich firm, warto zwrócić uwagę na system Interact Pro od Signify. To nowoczesny i intuicyjny system, który umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem. Jego największą zaletą jest możliwość monitorowania opraw LED, co pozwala na odpowiednie zarządzanie światłem w pomieszczeniach i optymalizowanie zużycia energii elektrycznej.

Włącz inteligentne oświetlenie – Interact Pro

Zintegrowane oświetlenie Interact Pro pozwala na monitorowanie i odbieranie danych z punktów świetlnych oraz sensorów, co umożliwia dostęp do takich informacji jak lokalizacja opraw, sposób korzystania oraz zużycie energii. Dzięki temu można programować i automatyzować ustawienia światła zapewniając jego optymalne funkcjonowanie. Użytkownik aplikacji oraz panelu otrzymuje również powiadomienia o usterkach i zdalny dostęp do danych w czasie rzeczywistym, które usprawniają proces napraw i pomagają zmniejszyć jej koszty, ponieważ uszkodzenia mogą być wykryte znacznie wcześniej.

Zastosowanie systemu Interact Pro jest niezwykle szerokie, ponieważ może zostać zainstalowany w biurze, sklepie, gabinecie lekarskim, szkole, zakładzie przemysłowym, warsztacie, garażu czy magazynie. Signify posiada duży wybór opraw oświetleniowych, które można dostosować do wymagań i potrzeb danego przedsiębiorstwa. Ponadto instalacja systemu Interact Pro jest szybka, a koszt wdrożenia niski. Aby móc korzystać z tego inteligentnego rozwiązania należy w pierwszej kolejności zainstalować w pomieszczeniach oprawy LED, które następnie będą zsynchronizowane z mostkiem sieciowym. Odpowiada on za połączenie punktów świetlnych z Internetem i może obsłużyć maksymalnie 200 źródeł światła.

Inteligentne rozwiązanie dla sektora MŚP

sterowanie oświetleniem w biurze Interact Signify

Interact Pro to inteligentny system zarządzania oświetleniem stworzony specjalnie z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala on na monitorowanie zużycia energii oraz dopasowywanie światła do zadań, pory dnia oraz potrzeb pracowników. A wszystko jest możliwe dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania oraz aplikacji mobilnej, za pomocą których można zarządzać oświetleniem z dowolnego miejsca. Innowacyjne oświetlenie w biurze umożliwia tworzenie kalendarzy i harmonogramów, co sprawia, że światło zapala się i gaśnie o określonych porach, dzięki czemu gdy pracownicy opuszczą biuro nie będzie marnowana energia elektryczna. Równie ciekawym rozwiązaniem są czujniki ruchu i światła dziennego, które będą uruchamiać oświetlenie w odpowiedzi na obecność osób lub warunki pogodowe panujące na zewnątrz. Aplikacja daje też możliwość kontrolowania natężenia światła emitowanego przez poszczególne oprawy. Dzięki temu pracownicy mogą dostosowywać oświetlenie do swoich potrzeb, np. gdy czują się zmęczeni lub pogoda za oknem nie dopisuje, mogą za pomocą telefonu zwiększyć jasność w otoczeniu swojego stanowiska pracy i włączyć intensywne światło, które pobudzi do działania.

Korzyści Interact Pro

Zastosowanie Interact Pro może znacząco wpłynąć na oszczędności związane z eksploatacją i utrzymaniem systemu oświetlenia, a także poprawić samopoczucie pracowników. Dzięki innowacyjnej technologii zarządzania systemem oświetlenia można dostosować ustawienia oprogramowania dla określonych obszarów roboczych, niezależnie od tego, czy obsługiwanych jest 20 czy 200 punktów świetlnych. Co więcej, intuicyjna aplikacja, bezprzewodowe włączniki i czujniki oraz panel nawigacyjny online, które zdalnie współpracują ze źródłami i oprawami oświetleniowymi Philips LED wniosą nowoczesność i innowacyjność w przestrzeń frimową. A monitoring i zebrane dane pozwolą na zaplanowanie intensywności pracy opraw i źródeł światła, co z kolei wpłynie na oszczędne zużycie energii elektrycznej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Signify

Zapisz się na bezpłatny newsletter