W celu zachowania spójności oświetlenia w jednym obiekcie użyj opraw SQ LED

04/03/2021
kwadratowy downlight firmy Lena Lighting
  • Seria lamp SQ LED pod marką Lena Lighting powiększyła się o kwadratowe downlighty.
  • Produkty SQ LED doskonale sprawdzają się w przestrzeniach biurowych i obiektach użyteczności publicznej.

Lena Lighting powiększyła popularną serię lamp SQ LED o nowe produkty: SQ 160 LED oraz SQ 100 LED PLUS. Są to energooszczędne, kwadratowe downlighty, które sprawdzą się w różnego typu pomieszczeniach, niezależnie od ich powierzchni i funkcjonalności, gwarantując doskonałe parametry świetlne.

Seria SQ LED składa się z nowoczesnych kasetonów, plafonów i downlightów o modnym, minimalistycznym designie. Szeroka oferta modeli o różnych parametrach, funkcjonalnościach i sposobach montażu daje możliwość wyposażenia obiektu w oprawy, które idealnie ze sobą współgrają i gwarantują optymalne oświetlenie w różnych przestrzeniach tej samej inwestycji (pomieszczenia biurowe, reprezentacyjne, sale konferencyjne, korytarze). To rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich obiektów, w których stawia się na harmonijne i estetyczne wnętrza. Teraz w serii SQ LED pojawiły się nowe produkty – SQ 160 LED i SQ 100 LED PLUS.

Zależało nam na tym, aby oferta lamp w rodzinie SQ LED była jak najszersza i dawała jak największą możliwość zachowania stylistycznej spójności oświetlenia w ramach jednego obiektu. Stąd w ofercie nasze nowe, kwadratowe downlighty, dostępne w dwóch wymiarach (16 i 10 cm). Produkty SQ LED doskonale sprawdzają się w przestrzeniach biurowych i obiektach użyteczności publicznej. Ich niewątpliwymi atutami są: wysoka jakość, łatwy montaż i serwis oraz oczywiście energooszczędność i wysoka efektywność świetlna. Lampy SQ LED  dostępne są w wielu wariantach, ale możemy je także dostosowywać do indywidualnych potrzeb – mówi Magdalena Chojnacka, Marketing Manager z Lena Lighting.

Seria opraw oświetleniowych SQ LED firmy Lena Lighting

W skład rodziny SQ LED wchodzą:

  • SQ 600 LED – linia efektywnych (151 lm/W), kompaktowych lamp natynkowych, polecanych w szczególności do biur, przestronnych korytarzy i większych przestrzeni; dostępne w wersji z czujnikiem ruchu RCR, sterowaniem DIMM DALI i funkcją korytarzową Corridor. Strumień świetlny: 2650-10900 lm.
  • SQ 300 LED – linia ekonomicznych, kwadratowych plafonów, które są dedykowane do mniejszych pomieszczeń i korytarzy; dostępne w wersji z czujnikiem ruchu RCR oraz ze sterowaniem DIMM DALI i funkcją korytarzową Corridor. Strumień świetlny: 1400-2800 lm.
  • Nowość: SQ 160 LED – nowa linia kwadratowych downlightów, które mimo niewielkich rozmiarów zapewniają doskonałe parametry świetlne i nadają się do różnego typu pomieszczeń, niezależnie od powierzchni i funkcjonalności; dostępne w wersji natynkowej i podtynkowej. Strumień świetlny: 400-2200 lm.

Zobacz także: Superenergooszczędna iluminacja

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter