Dwa w jednym: oświetlenie miejsca pracy oraz dezynfekcja powierzchni

16/11/2020
lampa do oświetlania i dezynfekcji Lena Lighting

Hybrydowa lampa UV-C STERILON SQUARE firmy Lena Lighting zapewnia energooszczędne i komfortowe oświetlenie miejsca pracy oraz łatwo zmienia się w lampę do dezynfekcji powierzchni.

W czasie pandemii lampy do dezynfekcji powierzchni stają się coraz bardziej popularne. Światło ultrafioletowe (UV-C) jest zdolne usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Rozwiązanie to jest skuteczne i wygodne. Teraz pojawiają się także zupełnie nowe rozwiązania wykorzystujące tę technologię.

Taką nowością jest lampa UV-C STERILON SQUARE firmy Lena Lighting – połączenie energooszczędnego i komfortowego oświetlenia miejsca pracy z funkcją dezynfekcji powierzchni.

Zainteresowanie lampami do dezynfekcji jest bardzo duże. Mimo intensywnej produkcji bardzo szybko reagujemy na sygnały z rynku i rozszerzamy ofertę rodziny lamp UV-C STERILON pod kątem różnych potrzeb. Teraz wypuszczamy na rynek model hybrydowy. Wersja SQUARE zapewnia energooszczędne i bardzo komfortowe oświetlenie miejsca pracy, a po wyjściu ludzi staje się skuteczną lampą do dezynfekcji powierzchni. To idealne rozwiązanie dla placówek medycznych, biur czy wszelkich obiektów usługowych jak np. salony fryzjerskie, kosmetyczne, czy hotele mówi Piotr Janiga, krajowy manager ds. medycznych w Lena Lighting.

Lampa UV-C STERILON SQUARE została wyposażona w energooszczędne moduły LED i technologie niwelujące efekt lśnienia. Świetnie sprawdzi się tam, gdzie praca wymaga skupienia, a przy tym ma wbudowane świetlówki UV-C skierowane bezpośrednio na powierzchnię, co sprzyja skutecznej dezynfekcji. Wbudowany odwrócony czujnik ruchu RCR zapobiega przed przypadkowym wtargnięciem w strefę bezpośredniego działania promieni UV-C, przed którymi należy chronić skórę i oczy.

RE

Fot. Lena Lighting

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter