ELEKTROTIM: rezygnacja prezesa zarządu
ELEKTROTIM S.A. informuje, że w dniu 13.12.2022 r. Ariusz Bober, prezes zarządu ELEKTROTIM S.A., złożył Radzie Nadzorczej rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki z dniem 13.12.2022 r. W piśmie, jako przyczynę rezygnacji, podano powody osobiste.
RE, ESPI
Wiadomości dla Elektrotim
- ELEKTROTIM: umowa na budowę stacji dla farmy PV
- ELEKTROTIM: umowa z ENEA na budowę linii kablowej
- ELEKTROTIM: umowa na roboty budowlane GPZ Chrzanów
- ELEKTROTIM: umowa na roboty budowlane dla sił zbrojnych
- ELEKTROTIM: umowa z Polskimi Elektrowniami Jądrowymi
- ELEKTROTIM: wybór oferty spółki przez TAURON w Częstochowie
- ELEKTROTIM: umowa z TAURON Dystrybucja Wrocław
- ELEKTROTIM: wygrany przetarg na modernizację stacji Golczewo
- ELEKTROTIM: wygrany przetarg na budowę linii kablowej
- ELEKTROTIM: modernizacja stacji Marciszów


