Ambasador oświetlenia w Polsce i Europie Wschodniej przechodzi na emeryturę

28/09/2021
Bogdan Rogala

Od 1 października 2021 r. nastąpią zmiany personalne w Signify na stanowisku dyrektora generalnego na region Europy Wschodniej. Dotychczas funkcję tę pełnił Bogdan Rogala, który po kilkudziesięciu latach pracy w Signify (poprzednio Philips Lighting) przechodzi na emeryturę. Jego obowiązki przejmie Eran Görgen.

  • Od 1 października br. funkcję dyrektora generalnego Signify na region Europy Wschodniej obejmie Eran Görgen, który z firmą związany jest od 21 lat.
  • Dotychczasowy dyrektor generalny Signify na Europę Wschodnią, Bogdan Rogala, po 38 latach pracy w Signify (wcześniej Philips Lighting) przechodzi na emeryturę.

Bogdan Rogala – ambasador oświetlenia w Polsce i Europie Wschodniej

Życiową pasją Bogdana Rogali jest oświetlenie, któremu poświęcił całą swoją karierę. Z firmą Philips Lighting/Signify związany jest od 38 lat. Pełnił w niej różne funkcje kierownicze wyższego szczebla, w tym funkcję dyrektora generalnego Philips Lighting w Polsce, Country Managera Royal Philips Polska, a przez ostatnie 10 lat dyrektora generalnego na Europę Wschodnią w Signify, a wcześniej w Philips Lighting. Odegrał kluczową rolę we wprowadzaniu zmian technologicznych i biznesowych na rynku oświetleniowym Polski i Europy Wschodniej, wyznaczając najwyższe standardy i inspirując innych do pracy zespołowej, innowacyjnego myślenia i osiągania ambitnych celów biznesowych. Dzięki swojej niespożytej energii, pasji do wykorzystywania nowych możliwości i koncentracji na kliencie, z powodzeniem zbudował wiodącą pozycję rynkową Signify, a wcześniej Philips Lighting, w Europie Wschodniej. Podczas swojej wieloletniej pracy, Bogdan Rogala stworzył silną, wielokulturową i odnoszącą sukcesy organizację sprzedaży, dzięki wyważonemu, pełnemu pasji podejściu do ludzi i wyników. Angażował się również aktywnie w działalność społeczną, wspierając wiele organizacji i inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności, edukacji i równości społecznej.

Dzięki pracy w Signify miałem unikalną szansę wspierać rozwój nowych technologii i rynku oświetleniowego, aktywnie uczestniczyć w transformacji rynku i polskiej gospodarki oraz budować pozycję firmy, która od wielu lat jest liderem branży. Serdecznie dziękuję za wiele lat wspólnych wyzwań i działań. Życzę Eranowi samych sukcesów! – mówi Bogdan Rogala, dyrektor generalny Signify na region Europy Wschodniej.

Zobacz także: Przemysł oświetleniowy w Polsce

Komu Bogdan Rogala przekazuje stanowisko?

Od października 2021 r. rolę dyrektora generalnego na region Europy Wschodniej obejmie Eran Görgen, który będzie kierował organizacją z Warszawy. Eran Görgen dotychczas pełnił rolę Dyrektora Generalnego Signify w Turcji i w regionie północnej Afryki (Maghreb).

Eran Görgen dyrektor generalny Signify
Eran Görgen, dyrektor generalny Signify na region Europy Wschodniej

Eran Görgen pracuje w branży oświetleniowej od początku swojej drogi zawodowej. W 2000 roku rozpoczął pracę w Philips Lighting w Turcji. W późniejszych latach odpowiadał za marketing i sprzedaż w takich krajach jak Polska, Rumunia, Węgry, Holandia i Słowacja. Pełnił również rolę dyrektora marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią. W 2017 roku, Eran Görgen został dyrektorem generalnym Signify w Turcji, a od kwietnia 2020 roku, objął również rolę dyrektora generalnego na region północnej Afryki.

Objęcie funkcji dyrektora generalnego na region Europy Wschodniej w Signify to dla mnie zaszczyt. W trakcie swojego doświadczenia zawodowego w Philips Lighting/Signify, miałem okazję, realizować wiele projektów w tym regionie i cieszę się, że będę miał dalszą możliwość rozwoju oświetlenia zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy Wschodniej. Mam nadzieję, że wspólne działania z naszymi partnerami biznesowymi zaowocują licznymi sukcesami – mówi Eran Görgen.

Zobacz także: Zmiany kadrowe w Zakładach Signify w Pile

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter