Klasa premium wśród opraw liniowych – ALLDAY INSPIRE – premiera filmu i konfiguratora oświetlenia

05/07/2021
Allday Inspire film o oprawach i konfigurator oświetlenia

Nowoczesny design, wysokiej jakości wykonanie oraz szeroka gama akcesoriów pozwalających na personalizację, to główne założenia przyświecające firmie Wojnarowscy i marce SPECTRUM LED w stworzeniu serii opraw ALLDAY INSPIRE.

 • Marka SPECTRUM LED, należąca do firmy Wojnarowscy, wzbogaciła się o oprawy liniowe ALLDAY INSPIRE.
 • Nowym oprawom towarzyszy wyjątkowy film, z nowoczesnym obrazem i muzyką.
 • Ofertę dopełnia konfigurator oświetlenia – narzędzie ułatwiające dobór odpowiednich parametrów, optyki, sterowania czy innych funkcji

ALLDAY INSPIRE. Klasa premium wśród opraw liniowych

Wyprodukowana w Polsce seria ALLDAY INSPIRE to klasa premium wśród opraw linowych. Ta, pod każdym względem wyjątkowa linia opraw stała się inspiracją do powstania filmu wyprodukowanego przez firmę Wojnarowscy oraz agencję zewnętrzną, a także intuicyjnego narzędzia – konfiguratora oświetlenia ALLDAY INSPIRE.

Premiera publikacji filmu w sieci odbyła się 15 czerwca 2021 r. i już cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Film pokazuje w krótkich ujęciach, jakim awangardowym i nowatorskim oświetleniem jest ta seria opraw. Jest unikatowy, wyróżnia się na rynku swoją nowoczesnością, obrazem i muzyką. W jednym zdaniu – po prostu inspiruje, tak jak i sam produkt – podkreśla Damian Wojnarowski, prezes zarządu Wojnarowscy Sp. z o.o.

Zapraszamy do oglądania filmu

Konfigurator oświetlenia. Nieskończona ilość kombinacji tworzenia unikalnych aranżacji

Konfigurator oświetlenia opraw ALLDAY INSPIRE powstał z myślą o ułatwieniu doboru odpowiednich parametrów, optyki, sterowania czy innych funkcji zarówno klientowi indywidualnemu jak i B2B, projektantom, elektrykom itd.

Produkt ALLDAY INSPIRE ma wiele możliwości aranżacji, dlatego też konfigurator świetnie sprawdza się jako narzędzie pomocne, intuicyjne, które w pełni pozwala na skonfigurowanie oświetlenia. Pozwala zaprojektować dowolne pomieszczenie np. salon, biuro, hale itp., prezentuje skomponowany układ opraw w widoku 3D, wylicza średnie natężenie oświetlenia oraz szacunkową cenę. Jest to jeden z niewielu konfiguratorów na rynku oświetlenia, który jest tak rozbudowany. To przełomowe i wszechstronne rozwiązanie nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla naszych klientów. Zresztą przekonajcie się Państwo samimówi Damian Wojnarowski.

Zapraszamy do tworzenia aranżacji świetlnych

ALLDAY INSPIRE to:

 • 5 lat gwarancji i wysoka skuteczność oprawy – do 135 lm/W
 • Wielofunkcyjna optyka i jej możliwości konfiguracji zapewniają wyjątkowe efekty świetlne
  • Efekt Dark Light – zauważalne, dyskretne światło, ale bez widoczności jego źródła. Możliwy do uzyskania dzięki specjalnie skonstruowanym soczewkom, o różnych kątach świecenia: 50° i 80°. Dodatkowo, znacząco eliminuje efekt olśnienia (UGR<19), bez względu na to, w jakiej odległości się znajdujemy. Światło jest tak naturalne, że go „prawie” nie widać.
  • Allday Inspire Prismatic (z przysłoną pryzmatyczną – PR, 90°) zapewnia wysoką skuteczność świetlną i delikatne rozproszenie światła.
   Allday Inspire Opal (z przysłoną opal – OP, 115°) zapewnia największą równomierność rozproszenia światła.
 • ALLDAY INSPIRE ELEMENTS – to system łączników X, T, L, które pozwalają na tworzenie niezliczonej ilości aranżacji
 • Dostępnych 5 sposobów montażu: podtynkowy, natynkowy, zwieszany, na szynoprzewód 3F oraz nowość – kinkiet
 • Możliwość wyboru kierunku świecenia:
  • ALLDAY INSPIRE ONE i IN – w dół
  • ALLDAY INSPIRE TWO – góra/dół
 • Profesjonalne przewodowe oraz bezprzewodowe systemy sterowania: SPECTRUM SMART, CASAMBI, DALI, 1-10V.
oprawy Allday Inspire Spectrum LED w sklepie odzieżowym
Oprawy liniowe Allday Inspire Spectrum LED w salonie odzieżowym

Poznaj całą serię produktów i dowiedz się więcej o serii ALLDAY INSPIRE na:
https://www.spectrumled.pl/landing/ALLDAY_INSPIRE/PL/

Zapisz się na bezpłatny newsletter