Firma Wojnarowscy dziękuje Klientom za bardzo dobre przyjęcie produktów z linii ALLDAY INSPIRE

07/09/2021
Allday Inspire film o oprawach i konfigurator oświetlenia

ALLDAY INSPIRE – podziękowanie za pozytywne przyjęcie produktów z tej linii

Wyprodukowana w Polsce seria ALLDAY INSPIRE to klasa premium wśród opraw liniowych. Ta, pod każdym względem wyjątkowa linia opraw stała się inspiracją do powstania filmu wyprodukowanego przez firmę Wojnarowscy oraz agencję zewnętrzną, a także intuicyjnego narzędzia – konfiguratora oświetlenia ALLDAY INSPIRE.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zainteresowanie i pozytywny odbiór naszego filmu oraz konfiguratora oświetlenia. Podziękowania kierujemy do naszych Klientów, a także biznesowych partnerów. Od nich wiemy, że rynek i branża oświetleniowa bardzo entuzjastycznie zareagowali na ten film. Otrzymaliśmy wiele słów uznania i gratulacji ze strony naszych kontrahentów, gdyż niewątpliwie wywołuje on efekt WOW! W jednym zdaniu – po prostu inspiruje, tak jak i sam produkt – podkreśla Damian Wojnarowski, prezes zarządu Wojnarowscy Sp. z o.o.

Film został opublikowany w sieci 15 czerwca 2021 r. i od początku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Pokazuje w krótkich ujęciach, jakim awangardowym i nowatorskim oświetleniem jest ta seria opraw. Film jest unikatowy, wyróżnia się na rynku swoją nowoczesnością, obrazem i muzyką.

Zapraszamy do oglądania filmu

Konfigurator oświetlenia nieskończona ilość kombinacji tworzenia unikalnych aranżacji

Pragniemy również podziękować odwiedzającym nas online Klientom za ciepłe przyjęcie i zaangażowanie się w projektowanie pomieszczeń z oprawami ALLDAY INSPIRE. Nasze nowoczesne i intuicyjne narzędzie, jakim jest konfigurator oświetlenia, to jeden z niewielu dostępnych konfiguratorów na rynku, który jest tak bardzo rozbudowany. To przełomowe i wszechstronne rozwiązanie nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla naszych Klientów, którzy bardzo szybko zaczęli z niego korzystać i polecać innym. Codziennie przybywa nam aktywnych użytkowników. Jak widać ze statystyk, konfigurator zdobył uznanie klientów nie tylko z Polski, ale też z zagranicy, skąd też płyną w naszym kierunku słowa aprobaty. Zresztą proszę skonfigurować samemu oświetlenie i zobaczyć, jaki jest łatwy i prosty w obsłudzemówi Damian Wojnarowski.

Konfigurator oświetlenia opraw ALLDAY INSPIRE powstał z myślą o ułatwieniu doboru odpowiednich parametrów, optyki, sterowania czy innych funkcji zarówno Klientowi indywidualnemu jak i B2B, projektantom, elektrykom, itd.

Zapraszamy do tworzenia aranżacji świetlnych

Poznaj całą serię produktów i dowiedz się więcej o serii ALLDAY INSPIRE na:
https://www.spectrumled.pl/landing/ALLDAY_INSPIRE/PL/

Zapisz się na bezpłatny newsletter