Światło towarzyszy nam w każdej czynności. Nowy film Spectrum SMART

01/01/2022
spectrum smart film wojnarowscy

Spectrum SMART: Światło w rytmie Twojego dnia! Zobacz nowy film i startuj ze SMART-em!

Premiera filmu Spectrum SMART odbyła się w sieci 6 grudnia 2021 r. i od tego czasu cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów i odwiedzających stronę. Film z założenia jest lifestylowy. Prezentujemy dzień z życia rodziny i to, jak światło towarzyszy im w każdej czynności. Koncentrujemy się na rozwiązaniu, jakim jest system inteligentnego oświetlenia i technologii jako całości. Pokazujemy, że korzystanie ze światła i aplikacji jest proste i wygodne. Stąd też nowe hasło: Spectrum SMART: Światło w rytmie Twojego dniamówi Damian Wojnarowski, prezes zarządu Wojnarowscy Sp. z o.o.

Zapraszamy do oglądania filmu:

Spectrum SMART to nowoczesna marka produktów oraz aplikacja mobilna do sterowania inteligentnym oświetleniem

Dzięki polskiej i darmowej aplikacji Spectrum SMART można sterować oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie. Relaksując się w domu można:

  • ustawić oświetlenie do swoich potrzeb i nastroju, a także pory dnia (funkcja Light Biorhythm),
  • płynnie zmieniać temperaturę barwową (CCT) i kolor światła (RGBW),
  • dowolnie ściemniać je i rozjaśniać (DIMM).

W portfolio naszych produktów SMART można znaleźć zarówno źródła LED, oprawy jak i akcesoria typu gniazdko Wi-Fi.

Zobacz także: ALLDAY INSPIRE – klasa premium wśród opraw liniowych

Dlaczego Spectrum SMART?

W świecie, gdzie technologia zmienia się bardzo szybko, my również unowocześniamy nasze produkty, wprowadzając nowatorskie rozwiązania. Zależy nam, aby Klient, który raz wybrał nasze produkty, wybierał je zawsze. Kontrolujemy jakość na wielu etapach produkcji. Wysoka jakość to sprawdzająca się strategia, dzięki której firma Wojnarowscy jest na rynku już 32 lata.

Oświetlenie Spectrum SMART jest intuicyjne, proste, funkcjonalne i wygodne.

Poznaj całą serię produktów i dowiedz się więcej o technologii: https://spectrumsmart.pl

O firmie WOJNAROWSCY

Firma Wojnarowscy została założona w 1990 roku. Obecnie jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży oświetleniowej. Sprzedaje źródła światła i oprawy LED we własnej marce Spectrum LED. Dysponuje nowoczesnym laboratorium, w którym bada i testuje produkty, zapewniając im najwyższe parametry techniczne. Portfolio produktów jest wciąż poszerzane. Stworzony został salon Wojnarowski Lighting Design , czyli miejsce, w którym prezentowane są najnowsze rozwiązania oświetleniowe oraz światowy design znanych marek.
Firma koncentruje się obecnie na nowych technologiach, czego dowodem jest nowa marka w dziedzinie inteligentnego oświetlenia Spectrum SMART.
Wojnarowscy to jakość, technologia i doświadczenie. Podstawowe zasady działalności to zapewnienie bezpiecznego i sprawdzonego oświetlenia. Firma zrealizowała już tysiące inwestycji, dostarcza produkty do kilkudziesięciu krajów świata.

Zapisz się na bezpłatny newsletter