Zmiany kadrowe w Zakładach Signify w Pile – wrócił Nikodem Maciejewski

10/08/2021
Signify w Pile

1 sierpnia 2021 r. nastąpiły zmiany organizacyjne na stanowisku dyrektora zarządzającego w Zakładach Signify w Pile. Stanowisko to objął Nikodem Maciejewski.

  • Nikodem Maciejewski został dyrektorem zarządzającym Zakładów Signify w Pile.
  • Dotychczas, od 2017 r., funkcję dyrektora zarządzającego Signify w Pile pełnił Mohammad Rifki Alamin.
  • W drugim kwartale 2021 r. Signify uruchomiło czwarty zakład w Pile.

Od 2005 r. kariera zawodowa Nikodema Maciejewskiego związana jest z fabrykami w Pile. Pełnił funkcje związane z łańcuchem dostaw, a także z zarządzaniem projektami, ulepszaniem produktów oraz produkcji. W kwietniu 2019 r. został dyrektorem zarządzającym Signify Industry (China) Co.,Ltd. w fabryce w Yizheng w Chinach, gdzie pracował przez 4 lata, a poprzednio przez 2 lata zdobywał doświadczenie w oddziałach Signify w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych.

Dzięki swojemu doświadczeniu w produkcji, ukierunkowaniu na pracę w zespole oraz ciągłej chęci rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji, Nikodem Maciejewski odegrał kluczową rolę w przekształceniu zakładu Yizheng w Chinach w miejsce pracy zorientowane na ludzi, uwzględniające wszelkie aspekty bezpieczeństwa i umożliwiające dalszy rozwój. Obecnie zakład ten po wielu latach stagnacji przeszedł transformację z produkcji konwencjonalnej na różnorodną, zwiększając przy tym zatrudnienie o 30%, a także nieustannie jest nastawiony na rozwój oraz podnoszenie zysków.

Z Signify jestem związany już od 16 lat, a wciąż czekają na mnie nowe wyzwania i możliwości. Bardzo cieszę się, że po dwóch latach przeprowadzania pomyślnej transformacji zakładu w Chinach i zdobywania nowego doświadczenia, mogę wrócić do swojego miasta rodzinnego i przyczyniać się do rozwoju Signify w Polsce i na rynku lokalnym – mówi Nikodem Maciejewski, dyrektor zarządzający Zakładów Signify w Pile.

Zobacz także: Wywiad z Tomaszem Książkiem, wiceprezesem zarządu oraz dyrektorem handlowym na Polskę i kraje bałtyckie w firmie Signify Poland

Dotychczas, od 2017 r., funkcję dyrektora zarządzającego Signify w Pile pełnił Mohammad Rifki Alamin, który może pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w branży oświetleniowej, rozwijając zakłady Signify na całym świecie m.in. w Chinach, Indonezji i Indiach. Podczas pełnienia funkcji dyrektora w Polsce, zakłady Signify prężnie się rozwinęły, czego przykładem jest otwieranie nowych linii produkcyjnych. W drugim kwartale 2021 r. został otwarty kolejny, czwarty zakład w Pile. Zakład został otwarty w drugim kwartale 2021 r. Pomimo wielu wyzwań związanych z pandemią COVID-19, Signify w Pile stale się rozwijał i powiększał, co zaowocowało w ostatnich latach powstawaniem nowych miejsc pracy, zarówno dla pracowników umysłowych jak i produkcyjnych. 

www.signify.pl

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter