B.E.G. – produkty tak zindywidualizowane jak Twoje potrzeby

26/07/2021
budynek firmy BEG

Niemiecka firma B.E.G. oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie automatyki budynków, szczególnie w dziedzinie sterowania oświetleniem. Marka ceniona jest za jakość i innowacyjność. Polskie przedstawicielstwo rozwija właśnie swoją działalność m.in. przez wzmocnienie składu osobowego.

Rodzinna firma B.E.G., założona przez Friedricha Brück w 1975 r. z siedzibą w Lindlar, w pobliżu Kolonii, w Niemczech, jest synonimem jakości i innowacyjności. Od samego początku w centrum uwagi jej pracowników jest zadowolenie klientów. Oferta składa się z 800 wysokiej jakości produktów stanowiących profesjonalne rozwiązania w zakresie automatyki budynków, szczególnie w dziedzinie sterowania oświetleniem. Dotyczy to w szczególności produktów dla systemów sieciowych, takich jak KNX, DALI, DALI-2 lub DALI-SYS.

Firma B.E.G. posiada w ofercie wiele komponentów, z których można zaprojektować i wykonać system inteligentnego sterowania oświetleniem. Dobór odpowiednich produktów pozwala wykonać skomplikowany system sieciowy obsługujący cały budynek, jak i również mały system autonomiczny obsługujący niewielkie powierzchnie np. biuro, sale konferencyjne czy lekcyjne.

Najlepsze czujniki obecności i ruchu B.E.G. dostosowane do każdej sytuacji

B.E.G. rozwija się i produkuje czujniki obecności i ruchu od 1986 roku. Z biegiem lat szeroka gama produktów, która została stworzona, wykracza daleko poza proste przełączanie światła. Czujniki B.E.G. LUXOMAT® zostały zaprojektowane tak, aby spełniały różnorodne wymagania:

  • PD3 do standardowych zastosowań,
  • PD9 do dyskretnych instalacji,
  • PD4 do większych zasięgów,
  • GH do zastosowań w halach wysokiego składowania,
  • PD11 FLAT płaskie i designerskie i wiele więcej.

Firma B.E.G. dostarcza najlepsze czujniki do każdej sytuacji i jest w stanie udzielić wsparcia w doborze tych właściwych.

Celem firmy B.E.G. jest poprawa jakości oświetlenia w budynkach

Firma B.E.G. postawiła sobie również za cel poprawę nie tylko efektywności energetycznej budynków, która przekłada się na spore oszczędności finansowe, lecz także jakości oświetlenia dla użytkownika. Oferta obejmuje produkty służące do realizacji funkcji Human Centric Lighting (HCL – oświetlenie zgodne z potrzebami człowieka) lub Guided Light (światło prowadzące), gdzie światło towarzyszy użytkownikowi w drodze przez budynek jak chmura świetlna.

Aby móc zagwarantować Państwu jakość, firma B.E.G. cały czas dokładnie testuje swoje produkty.
W swojej siedzibie w Lindlar, posiada nie tylko urządzenia do testów wytrzymałościowych, komorę klimatyczną i komorę EMC, lecz również własne laboratorium, gdzie jakość produktów jest weryfikowana.

B.E.G. Polska zatrudnia profesjonalną kadrę

Z początkiem roku 2021 oddział B.E.G. Polska zmienił swój skład osobowy. Dyrektorem ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu został Jacek Wiernicki.

Polski oddział firmy B.E.G. działa od 2010 roku i prowadzi dystrybucję przez hurtownie elektrotechniczne. Nasi partnerzy doceniają niezawodność rozwiązań oferowanych przez B.E.G. oraz pięcioletnią gwarancję na wszystkie produkty. Firma oferuje nie tylko produkty, ale doradza oszczędne w użytkowaniu rozwiązania, projektuje oraz zajmuje się uruchamianiem bardziej skomplikowanych systemów oświetlenia. Zapewniamy też serwis posprzedażny – podkreśla Jacek Wiernicki

Obecnie zespół liczy sześć osób:

  • czterech wyspecjalizowanych Managerów Sprzedaży i Wsparcia Technicznego,
  • Office Manager odpowiedzialny za obsługę biura, zamówień klientów i kontakt z centralą
  • Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu.
pracownicy firmy BEG w Polsce
Zespół firmy B.E.G. Polska (od prawej): Maria Krefft (Office Manager), Rafał Gawart (Kierownik Sprzedaży Polska Centralna), Marcin Socha (Kierownik Sprzedaży Polska Północna), Jacek Wiernicki (Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu), Mateusz Sobczak (Kierownik Sprzedaży Polska Południowo-Zachodnia), Daniel Gontkiewicz (Kierownik Sprzedaży Polska Południowo-Wschodnia)

Firma B.E.G. działa na terenie całej Europy, a także ma swoje przedstawicielstwo w Azji i na Bliskim Wschodzie.

Podsumowując, B.E.G. oferuje szeroką gamę produktów, indywidualne rozwiązania, wyjątkową jakość i spersonalizowaną obsługę.
W celu poznania szczegółowej oferty, B.E.G. zaprasza na stronę internetową: www.beg-luxomat.pl oraz na profil firmowy na LinkedIn.

B.E.G.

Zapisz się na bezpłatny newsletter