Puszki przyłączeniowe do AGD – nowość ELEKTRO-PLAST Nasielsk

19/01/2023
reklama puszki AGD Elektro-Plast Nasielsk

Nowe puszki przyłączeniowe do podłączania sprzętu AGD

Firma ELEKTRO-PLAST Nasielsk właśnie rozbudowała swoją ofertę puszek instalacyjnych o nowy uniwersalny model z szybkozłączkami. Dołącza on do klasycznych puszek do podłączania sprzętu AGD.

ELEKTRO-PLAST Nasielsk to firma od lat oferująca szereg różnorodnego osprzętu do instalacji elektrycznych. Wśród dostępnych wyrobów znajduje się m.in. ciesząca się ogromną popularnością puszka podtynkowa do podłączeń AGD (indeks towarowy 3040115) przeznaczona w szczególności do płyt kuchennych 1- i 3-fazowych oraz piekarników. Jest wyposażona w zacisk 5 x (2 x 2,5 mm2) i posiada wymiary 82 mm x 82 mm x 21 mm.

Teraz na rynek trafiła zmodernizowana, nieco większa wersja o wymiarach 113 x 117 x 22 mm, wyposażona w szybkozłączki. Ma podwójne wyjście kablowe (5 x 2,5 mm2, 3 x 4 mm2), co tłumaczy jej większe wymiary, a przewody podłączane są za pomocą zacisków WAGO do 6 mm2. Warto dodać o obrotowym odciążeniu przewodu (P-FIX) i zatrzaskowej pokrywie.

Puszka do podłączania sprzętu AGD firmy ELEKTRO-PLAST Nasielsk

Nowa puszka przyłączeniowa AGD/HAD 4-S uniwersalna podtynkowo-natynkowa (indeks towarowy 1869-00) jest, tak jak i model klasyczny, produkowana w kolorze białym. Jest polecana przede wszystkim do budownictwa wielomieszkaniowego, lecz z powodzeniem znajdzie zastosowanie również w innych miejscach.

Zobacz katalog: Puszka uniwersalna AGD/ HAD 4-S wyposażona w szybkozłączki

Nowy produkt jest już dostępny w sieci hurtowni elektroinstalacyjnych współpracujących z firmą ELEKTRO-PLAST Nasielsk.

ELEKTRO-PLAST Nasielsk

Zapisz się na bezpłatny newsletter