HERMES, czyli hermetyczne, designerskie rozwiązanie

05/06/2019
osprzęt hermetyczny IP44 Elektro-Plast Nasielsk

Niebanalny design oraz bardzo wysoki poziom ochrony mogą iść w parze. Osprzęt hermetyczny HERMES od Elektro-Plast Nasielsk z IP44 pozwala na wykreowanie bezpiecznego, komfortowego środowiska pracy. Zastosowane rozwiązania pozwalają na zabezpieczenie układów zamkniętych w osprzęcie przed pyłami czy wilgocią.

HERMES perfekcyjnie wpisuje się w estetykę otoczenia. Od teraz jest dostępny w nowym, eleganckim zestawieniu kolorystycznym, łączącym szarość RAL7035 i antracyt RAL 7016.

W trosce o detale

Dzięki przykuwającym wzrok rozwiązaniom oraz niebanalnemu designowi, HERMES staje się nieodzownym elementem nowoczesnych wnętrz i aranżacji, w których liczy się każdy szczegół. Nowością jest osprzęt dostępny w nowej, modnej szaro-antracytowej kolorystyce (szara podstawa, antracytowa pokrywa górna wraz z klapką w gnieździe i dławicą, natomiast w łącznikach szara podstawa i antracytowa pokrywa górna wraz z klawiszem i dławicą), która uzupełniła klasyczne biele, beże oraz brązy.

Łączniki są podświetlane. Możliwość modułowego tworzenia bloków, np. łącznik z gniazdem w jednym korpusie, sprawia, że uzyskujemy kompaktowy, funkcjonalny, a przy tym bardzo atrakcyjny wizualnie natynkowy system.

Zobacz katalog produktów HERMES

Nie tylko dla obiektów mieszkalnych

Jeśli zależy nam na kreowaniu bezpiecznego i komfortowego otoczenia, sięgnijmy po osprzęt z hermetycznej serii HERMES, dostępny w IP44. Oprócz obiektów mieszkalnych, HERMES znajduje zastosowanie także w halach garażowych, pralniach, magazynach, pomieszczeniach gastronomicznych oraz na zewnątrz budynków.

HERMES w skrócie:

  • osprzęt hermetyczny – IP44 (odporność na wilgoć i pył),
  • niebanalne wzornictwo,
  • dostępne warianty kolorystyczne: biały, kremowy, brązowy oraz szaro-antracytowy,
  • gniazda wielokrotne kompletnie osznurowane LgY.

www.elektro-plast.com.pl

Dział Obsługi Klienta tel. 23 693 39 00, kom. 664 030 782, info@elektro-plast.com.pl

Zapisz się na bezpłatny newsletter