Nowe rozdzielnice serii GREEN BOX do 22 modułów w rzędzie

22/02/2023
rozdzielnice natynkowe Green Box Elektro-Plast Nasielsk

Firma ELEKTRO-PLAST Nasielsk rozbudowała swoją popularną rodzinę rozdzielnic serii GREEN BOX o nowy model, dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych.

Rozdzielnice natynkowe serii GREEN BOX to produkty cieszące się bardzo dużą popularnością, nie tylko ze względu na wygodny montaż, ale też z uwagi na ekonomiczność tego rozwiązania. Estetyczne, białe obudowy skutecznie chronią zainstalowane w nich komponenty, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do wnętrza w razie potrzeby. Są produkowane w dwóch odmianach, różniących się kolorem szybki ochronnej.

Dostępna są:

  • wersja dymna, która pozwala na wgląd do wnętrza obudowy bez unoszenia osłony;
  • wersja biała, o barwie takiej samej jak cała obudowa, całkowicie zasłaniająca zawartość rozdzielnicy.

Rozdzielnice zapewniają stopień ochronności na poziomie IP40. Całość wygląda bardzo estetycznie i nowocześnie.

Nowe rozdzielnice GREEN BOX wyróżniają się spośród pozostałych modeli wielkością, jako rozdzielnice natynkowe wykonane w konfiguracji 1/20 + 2, a więc pozwalają pomieścić nawet do 22 modułów w jednym rzędzie. Dostępne są konfiguracje modułów: 6, 8+2, 14+2, 16+2 i 20+2. Tak jak i w przypadku pozostałych modeli, nowe rozdzielnice są dostarczane w zestawie z listwami przyłączeniowymi PE+N. Podczas instalacji pomocne są specjalnie zaprojektowane miejsca osłabionej konstrukcji obudowy, które mogą posłużyć do wyprowadzenia kanałów kablowych.

Rozdzielnice spełniają wszelkie normy wymagane w instalacjach mieszkaniowych. Oprócz wspomnianego stopnia ochronności IP40, spełniają wymogi norm PN-EN 62208:2011 i PN-EN 60670-24:2013 i II klasy ochrony. Napięcie znamionowe wynosi 400 V. Wymiary nowej, największej w serii, 22-modułowej rozdzielnicy to 456 x 225 x 116 mm.

Greenbox Elektro-Plast Nasielsk

ELEKTRO-PLAST NASIELSK

Zapisz się na bezpłatny newsletter