MEGACENNIK – Megamożliwości. Nowa odsłona i dalszy rozwój systemu

26/03/2024
Platforma Megacennik El-Plus. Baza produktów branży elektrotechnicznej, oświetleniowej i automatyki przemysłowej z możliwością zamawiania i kupowania

Grupa EL-Plus prezentuje nową odsłonę platformy MEGACENNIK

Platforma po stronie korporacyjnej integruje wszystkie Podmioty z Grupy EL-Plus, pełniąc rolę systemu CRM oraz komunikuje z nimi Dostawców branżowych (zamówienia EDI, e-faktury, stany magazynowe hurtowni i dostawców, katalogi, zdjęcia, standard ETIM, BMECAT).

Wdrożone funkcjonalności automatyzują i ułatwiają prace zaopatrzeniowcom, handlowcom, logistykom i księgowym. System w sposób zautomatyzowany zaopatruje w dane sklepy internetowe Hurtowni z Grupy oraz systemy do kosztorysowania.

Mnóstwo artykułów dostępnych „od ręki”

Strona publiczna wyposażona jest w nowoczesną wyszukiwarkę produktów działającą w oparciu
o klasyfikację ETIM.

Każdy potencjalny klient może wyszukać produkty z bazy zawierającej około 2,3 mln artykułów
oraz zapytać albo zamówić produkty bezpośrednio na platformie w wybranej Hurtowni
z Grupy EL-Plus. Oferta artykułów elektrotechnicznych jest nieustannie poszerzana. Przy każdym indeksie znajduje się informacja o ilościach dostępnych „od ręki”, ze wskazaniem lokalizacji
oraz z możliwością złożenia zamówienia/zapytania/kupienia on-line.
100 tys. artykułów jest dostępne dla Państwa od razu w magazynie, a kolejne tysiące z bardzo krótkim czasem realizacji.

Na platformie oraz w sklepach internetowych Podmiotów z Grupy prezentowane są stany magazynowe. Istnieje możliwość składania zapytań zbiorczych pod kompletacje dostaw.

Wchodząc na wyszukiwarkę MEGACENNIKA, każdy klient ma dostęp on-line do oferty prawie
600 Dostawców i może korzystać z ujednoliconych, zawsze aktualnych cenników oraz katalogów.

Cenna informacja techniczna

Szeroka oferta umożliwia dostęp do informacji nie tylko o topowych produktach, lecz także nietypowych czy też już wycofanych z produkcji.

Szczegóły techniczne zawarte w kartach katalogowych oraz klasyfikacji ETIM pomagają w codziennej pracy wielu użytkownikom: instalatorom, wykonawcom, architektom, projektantom, kosztorysantom, studentom, uczniom, a także każdemu, kto poszukuje dostępu do produktów elektrotechnicznych.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładek: Promocje oraz Produkty wyróżnione, gdzie klienci mogą zapoznać się z obowiązującymi promocjami na towary wybranych Dostawców w Hurtowniach
z Grupy.  

O Grupie EL-Plus

Grupę Hurtowni Elektrycznych EL-Plus tworzy 30 hurtowni elektrotechnicznych działających
na terenie całego kraju, posiadających łącznie prawie 200 punktów sprzedaży. Ponad 30 letnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej przyczyniło się do utrzymania silnej pozycji na rynkach lokalnych. Sprzedaż łączna Podmiotów z Grupy przekracza 2,5 mld PLN. EL-Plus jest członkiem branżowego Związku SHE oraz należy do europejskiej grupy Global Electric GEWA.

Grupa EL-Plus oferuje mnóstwo możliwości w zakresie współpracy dla dotychczasowych
i potencjalnych klientów, dostawców oraz pozostałych użytkowników platformy.

Rozpocznij współpracę z MEGACENNIKIEM!!!

Zapisz się na bezpłatny newsletter