Przydatne narzędzie dla elektryków

27/04/2020
elektrycy korzystają a aplikacji Elektrotools Fegime

Wykonywanie instalacji elektrycznych staje się łatwiejsze przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych. Firma FEGIME udostępnia elektrykom narzędzie, które jest niezwykle przydatne na budowie, w warsztacie, biurze czy sali konferencyjnej.

ELECTROtools to aplikacja FEGIME zawierająca tabele i wzory, przeznaczona dla fachowców z branży elektrycznej: instalatorów, techników i inżynierów. Zawiera wiele przydatnych narzędzi:

  • ułatwia obliczenia,
  • wspiera wymiarowanie,
  • wylicza spadek napięcia,
  • wyjaśnia definicje i skróty elektryczne,
  • zawiera czytelne schematy i wzory.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na smartfony i tablety w sklepach App-Store i Google Play.

Narzędzie dla elektryków ELECTROTools jest popularne na całym świecie

Aplikacja ELECTROtools jest obecnie używana na całym świecie. Błyskawicznie zdobyła popularność wśród użytkowników. Jest dostępna w ośmiu wersjach językowych. Do końca listopada 2019 r. została pobrana 254 374 razy. Polska wersja została pobrana ponad 2,2 tys. razy. Dominującym systemem jest Android.

Dlaczego rozwiązanie jest tak bardzo popularne? Powodów nie brakuje. Dzięki licznym gotowym kalkulatorom i wielu informacjom, aplikacja idealnie sprawdza się w codziennej pracy w branży elektrycznej.

Nowa wersja aplikacji ELECTROtools

Na początku 2020 r. pojawiała się nowa aktualizacja. Aplikacja została całkowicie przeprojektowana i oferuje nowe funkcje. Wśród nich jest możliwość wyszukiwania słownikowego oraz skanowanie produktów po kodach EAN oraz QR. W części krajów aplikacja jest również połączona z możliwością zakupu produktów on-line. Również w Polsce ta funkcja będzie wdrażana w najbliższym czasie.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.fegime-tools.pl

FEGIME to międzynarodowa grupa, zajmująca się dystrybucją artykułów elektrotechnicznych. W Polsce działa przez FEGIME Polska Sp. z o.o., która skupia siedem hurtowni elektrycznych: Acel, Asaj, Eltech, Grodno, Kopel, Libra i Nowa Elektro.

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter