Bezprzewodowa automatyka domowa na wyciągnięcie ręki. Poznaj nowoczesne propozycje Legrand i NETATMO

08/10/2019
sterowanie automatuką domową za pomocą smartfona

Systemy automatyki domowej stają się coraz popularniejsze. Trudno się temu dziwić. Wyobrażasz sobie opuszczanie wszystkich rolet jednym przyciskiem? A może zdalne wyłączenie wszystkich świateł i innych urządzeń elektrycznych? Umożliwi Ci to najnowszy system automatyki domowej, stworzony przez firmę Legrand i NETATMO. Sprawdź, czy to opcja dla Ciebie.

Automatyka domowa w Twoim domu? Zobacz, czym jest system, który powstał we współpracy Legrand z NETATMO

Doceniani w Europie producenci zaawansowanych rozwiązań dla domów i mieszkań – Legrand i NETATMO, wspólnymi siłami stworzyli kompletny system, który pozwala na sterowanie najważniejszymi funkcjami w każdym domu. Od teraz wyłączenie wszystkich świateł i urządzeń elektrycznych oraz opuszczenie rolet zewnętrznych to już tylko kwestia naciśnięcia jednego przycisku na smartfonie. Niewielkim kosztem możesz poprawić swoją jakość życia i podnieść wartość swojej nieruchomości.

A to tylko kropla w morzu możliwości i zalet, do których można zaliczyć jeszcze to, że:

  • montaż systemu nie wymaga kucia w ścianach, a wszystkie moduły są kompatybilne ze standardowymi puszkami o głębokości min. 40 mm;
  • można nim sterować za pomocą popularnych asystentów głosowych – Siri i Asystenta Google;
  • system dostępny jest w wykończeniach ramek z serii Celiane, Valena Life i Valena Allure;
  • masz możliwość integracji z produktami innych producentów.

Chcesz mieć jeszcze więcej możliwości? System jest elastyczny i stale się rozwija, a nowe funkcje będą dostępne już niebawem.

Sam zdecyduj, których funkcji potrzebujesz

Modułowa konstrukcja systemu sprawia, że każdy dopasuje go do swoich oczekiwań. Zestaw startowy składa się z 2 elementów:

  1. gniazda Control z bramą sieciową, które jako centrum dowodzenia łączy wszystkie elementy przez Wi-Fi. System działa w oparciu o technologię radiową o częstotliwości 2,4 GHz.
  2. głównego łącznika „Wyjście/Powrót”, który pozwala na uruchomienie wcześniej ustalonych w aplikacji scenariuszy. Wystarczy jeden Twój gest lub komenda głosowa i system zrobi to, co zechcesz.

Rozwiązanie Legrand i NETATMO pozwala też na dalszą rozbudowę. Dodatkowe moduły umożliwią na przykład opuszczanie i podnoszenie rolet lub zasuwanie i rozsuwanie okiennic czy kontrolę nad pojedynczym źródłem światła.

Wszystkim możesz sterować dzięki dedykowanym aplikacjom:

  • Home+Control, którą pobierzesz ze sklepu Google,
  • Dom w Apple HomeKit.

Zaproś do siebie rozwiązania przyszłości. Żyj, jak chcesz

Rozwiązania proponowane przez Legrand i NETATMO ułatwią Twoje życie. To mnóstwo możliwości, zamkniętych w niepozornych małych elementach, które można zainstalować w każdym domu bez użycia kabli.

Dla każdego mieszkańca Twojego domu, niezależnie od wieku, system Legrand i Netatmo oznacza komfort i wygodę. Każdy domownik może włączać i wyłączać oświetlenie komendami głosowymi.

Ten system to również bezpieczeństwo – wyłączaj urządzenia elektryczne i opuszczaj zewnętrzne rolety zdalnie z telefonu. Z dowolnego miejsca na świecie! Boisz się o swoje dane? Przechowywane są w serwerach wiodących firm, co daje gwarancje ochrony danych na lata.

Legrand z NETATMO to też oszczędność – obserwuj pobór mocy urządzeń i zmniejszaj natężenie światła.

system sterowania instalacjami domowymi Legrand i Netatmo
System automatyki domowej Legrand z NETATMO to również prestiż, którego pozazdroszczą Ci Twoi goście – wszystko może być wykonane w bardzo ładnym wykończeniu.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania? Zaproś do siebie instalatora, który zamontuje system wykorzystujący obecną instalację elektryczną lub przygotuje nowe połączenie. Wszystko to bez prowadzenia kabli i bez niepotrzebnego bałaganu.

System do zdalnego zarządzania domem Legrand z NETATMO to inwestycja, która zmieni Twoją codzienność. Wysoka funkcjonalność i wygoda w połączeniu z niską ceną sprawia, że każdy może pozwolić sobie na wyższy standard życia.

Zobacz więcej informacji

Legrand logo

www.legrand.pl

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter