Najlepszy sposób na integrację branży elektrycznej – piłka nożna

22/10/2021
drużyny Elko-Bis Cup 2021

Pozytywne emocje, doskonałe humory, piękna pogoda i rywalizacja w duchu Fair Play – to wszystko towarzyszyło uczestnikom podczas zawodów Elko-Bis Cup 2021 organizowanych przez firmę Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

Elko-Bis Cup to największy turniej piłkarski o zasięgu ogólnopolskim przeznaczony dla Klientów organizatora z branży elektrotechnicznej. Impreza ma miejsce cyklicznie od 2014 roku, a termin tegorocznego wydarzenia pierwotnie planowany był na rok 2020, jednak ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce ostatecznie odbył się rok później, 25 września 2021 r.

W tegorocznej edycji turnieju Elko-Bis Cup wzięło udział 15 drużyn w składzie po 7 osób. Swoje składy do zawodów wystawili: Dynamik, Elektra Stargard, ELEKTRO-HURT Gniezno, Elektryk Ełk, Elhurt-Elmet, ELUS, ENEXON, FEGA, KWANT, LEMAR Electric, NOWA ELEKTRO, Onninen, SEA, TIM oraz organizator – firma Elko-Bis.

Turniej Elko-Bis Cup to coś więcej niż spotkanie z naszymi Klientami. To doskonały sposób zacieśniania biznesowych więzi oraz sposobność do kultywowania pasji wśród szerokiego grona ludzi o podobnych zainteresowaniach. Możliwość jeszcze lepszego poznania osób, z którymi kontaktujemy się na co dzień, wyzwolenie pozytywnych emocji związanych z rywalizacją – taki sposób integracji jest bezcenny, szczególnie biorąc pod uwagę ograniczenia związane z sytuacją covidową w ostatnich latach – powiedział Radosław Kohut, prezes zarządu Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

Zobacz także: Sukces-Ja. Wywiad z Radosławem Kohutem, prezesem zarządu Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

Całość wydarzenia rozpoczęła się w siedzibie głównej firmy Elko-Bis we Wrocławiu, gdzie uczestnicy mogli wziąć udział w wycieczce po wszystkich działach, oraz z kubkiem kawy w ręce poznać współpracowników. Zaraz po losowaniu drużyn do grup, uczestnicy przenieśli się na teren najnowocześniejszego kompleksu sportowego we Wrocławiu – Centrum Piłkarskiego Ślęża Wrocław.

Zwycięzcy Elko-Bis Cup 2021

Po wielu godzinach rozgrywek swoje zwycięstwo przypieczętował zespół TIM, który w finale pokonał drużynę Elektryk Ełk. Trzecie miejsce zajęła drużyna Elektra Stargard.
W turnieju wyróżnieni zostali także nagrodami osobistymi:

  • najlepszy bramkarz – Cezary Zyskowski, Elektryk Ełk,
  • król strzelców – Mateusz Zgoda, Elektro-Hurt Gniezno.
tablica z wynikami Elko-Bis Cup

Wydarzenie zwieńczyła wieczorna impreza w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia. Tam nastąpiło wręczenie nagród przez zarząd Elko-Bis. Zabawa trwała do białego rana.

Następna edycja turnieju, na którą zapraszamy wszystkich dystrybutorów marki Elko-Bis już za 2 lata. Do zobaczenia.

ELKO-BIS

Zapisz się na bezpłatny newsletter