Forum-Rondo świętuje 20-lecie

06/05/2019
Sławomir Czuchrij prezes Forum-Rondo

Grupa hurtowni elektrotechnicznych Forum-Rondo obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. Z tej okazji odbyła się uroczysta gala, w której uczestniczyli członkowie Grupy oraz dostawcy.

Kto osiąga sukces, ten pije szampana

Spotkanie odbyło się w wyjątkowej atmosferze, ponieważ Forum-Rondo ma wiele powodów do świętowania.

Rok 2018 był rekordowy pod względem wyników finansowych. W porównaniu do poprzedniego roku sprzedaż wzrosła o 20 proc. przekraczając 1 200 000 000 złotych.

Coroczne wzrosty sprzedaży to wynik nieustannego wzmacniania siły Grupy. Od 2016 roku działa nowoczesne centrum logistyczne. Infrastruktura magazynu oraz wdrożony system WMS na całości asortymentu artykułów elektrotechnicznych sprzyjają zwiększeniu przepustowości przepływu towarów przez magazyn.

Właściwe przywództwo

Forum Rondo Krzysztof Lisowski

Przez 15 lat Grupą kierował Krzysztof Lisowski. Podczas wieczornej uroczystości były prezes otrzymał szczególne podziękowania od firm członkowskich. Także dostawcy nie szczędzili słów uznania dla jego osiągnięć, nawet ci, którzy przeszli trudne chwile np. twardych negocjacji handlowych. W swoim przemówieniu były prezes podkreślił, że praca z firmami była dla niego zaszczytem.

Od roku na czele Grupy Forum-Rondo stoi Sławomir Czuchrij.

Struktura Forum-Rondo

Grupa składa się z 52 firm. Punkty sprzedaży znajdują się w całej Polsce w liczbie 137. Liczba pracowników przekroczyła 1200.

Gala 20-lecia Forum-Rondo odbyła się 26 kwietnia 2019 r. w hotelu Narvil, w Serocku pod Warszawą. Muzyczną oprawę zapewnił zespół Perfect.

Redakcja Rynku Elektrycznego miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Gratulujemy mądrych i odpowiedzialnych decyzji, które pozwalają cieszyć się sukcesem.

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter