LEDVANCE Renewables – fotowoltaika dla jasnej i zielonej przyszłości

26/03/2024
kompleksowa oferta fotowoltaiki Ledvance Renewables

LEDVANCE, światowy lider technologii oświetleniowej, poszerza swoją ofertę produktową, wprowadzając na rynek rodzinę LEDVANCE Renewables. Ta innowacyjna linia produktów obejmuje panele fotowoltaiczne, falowniki i akumulatory, oferując kompleksowe, zintegrowane i zrównoważone rozwiązanie, przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nowa, strategiczna inicjatywa odzwierciedla zaangażowanie LEDVANCE w ochronę środowiska i jest zgodna z jej główną zasadą, zawartą w haśle „Power Through Light”.

Jako pionier branży oświetleniowej, LEDVANCE nie tylko utrzymuje swoją wiodącą pozycję, lecz również dąży do realizacji szerszej wizji, która umożliwi klientom wykorzystanie światła zarówno do oświetlenia, jak i generowania energii odnawialnej. Wchodząc na rynek B2B w sektorze energetycznym, LEDVANCE pozycjonuje się jako innowacyjna, przyszłościowa firma, skupiająca się na odpowiedzialności za środowisko.

LEDVANCE Renewables to holistyczne podejście do dekarbonizacji przyszłości

Wpisując się w globalne trendy osiągnięcia neutralności pod względem emisji CO2 przed końcem 2050 roku, nowa oferta produktowa została utworzona z myślą o wyzwaniach dotyczących zmian klimatycznych. Powstała w 2023 roku oferta LEDVANCE Renewables łączy panele słoneczne, falowniki i akumulatory w kompleksowy system. To, co odróżnia ją od konkurencji, to możliwość wygodnego nabycia wszystkich komponentów systemu fotowoltaicznego w jednym miejscu.

Ledvance Renewables to panele pv, falowniki i akumulatory
LEDVANCE oferuje kompletny pakiet dla systemów fotowoltaicznych, począwszy od konsultacji i dostawy systemu, aż po monitorowanie wydajności i wsparcie posprzedażowe.

Korzyści dla zrównoważonej przyszłości

LEDVANCE Renewables oferuje szereg korzyści dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym oszczędność kosztów energii, niezależność energetyczną oraz redukcję emisji CO2. Obejmuje szeroki wybór produktów oraz interoperacyjność poszczególnych komponentów systemu. Linię produktów stanowią zarówno różnorodne panele słoneczne, jak i falowniki i akumulatory, które można z powodzeniem połączyć ze sobą, spełniając potrzeby tak właścicieli domów, jak i firm.

Produkty LEDVANCE Renewables mogą również być użyte w innych systemach fotowoltaicznych, ponieważ spełniają wymogi aktualnych standardów i są kompatybilne z wieloma innymi wyrobami, dostępnymi na rynku. Aplikacja mobilna LEDVANCE Renewables umożliwia łatwe monitorowanie i sterowanie całym systemem fotowoltaicznym, zapewniając wgląd na żywo w jego działanie w dowolnym miejscu i czasie.

Wszystko w jednym miejscu w LEDVANCE

LEDVANCE oferuje kompletny pakiet dla systemów fotowoltaicznych, począwszy od konsultacji i dostawy systemu, aż po monitorowanie wydajności i wsparcie posprzedażowe. To zintegrowane podejście ugruntowuje pozycję LEDVANCE jako preferowanego wyboru wśród instalatorów i hurtowników, zwiększając zainteresowanie użytkowników końcowych użytkowników w zastosowaniach mieszkaniowych i komercyjnych.

Poprzez ekspansję na rynek energii odnawialnej, LEDVANCE pozostaje na czele innowacji, umożliwiając klientom wykorzystanie potęgi światła oraz promując zrównoważoną i jaśniejszą przyszłość.

Oferta LEDVANCE Renewables została zaprezentowana światu podczas wydarzenia Light + Building 2024, największych międzynarodowych targów branży oświetleniowej i technologii budowlanej, organizowanych we Frankfurcie. Portfolio będzie dostępne poprzez firmy partnerskie – współpracujących dystrybutorów.

Więcej informacji na temat kompleksowej oferty LEDVANCE Renewables można znaleźć pod adresem: www.ledvance.com/professional/renewable-energy.

LEDVANCE

Zapisz się na bezpłatny newsletter