Lena Lighting rezygnuje z targów Light + Building 2020 KOMUNIKAT

14/02/2020
Lena Lighting rezygnuje z targów LB20

Mając na uwadze informacje przekazywane przez Światową Organizację Zdrowia, dotyczące zagrożenia, jakie niesie ze sobą rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, podjęliśmy trudną, ale w naszym przekonaniu słuszną i odpowiedzialną decyzję o rezygnacji z udziału w tegorocznej edycji targów Light + Building 2020.

Troska o zdrowie naszych pracowników, partnerów i klientów jest naszym najwyższym priorytetem.

Jesteśmy przekonani, że organizator targów Light + Building 2020 dokłada wszelkich starań, aby wykluczyć zagrożenie. Jednak nawet jeśli jest ono niskie, nie możemy zdecydować się na podjęcie ryzyka, ponieważ dotyczy ono najważniejszych wartości, jakimi są zdrowie i bezpieczeństwo.

Lena Lighting S.A

O firmie

Lena Lighting jest polskim producentem sprzętu oświetleniowego. Dział Badań i Rozwoju Lena Lighting S.A. konstruuje oprawy oświetleniowe, wykorzystując najnowsze, światowe rozwiązania technologii LED oraz rozwiązania techniczne z zakresu sterowania oświetleniem. Oferujemy pełen asortyment oświetlenia: architektonicznego, przemysłowego i drogowego oraz szeroki zakres oświetlenia narzędziowego.

Zobacz także: Produkty Lena Lighting

Przywiązujemy ogromną wagę do budowania trwałych relacji z klientami. Naszą przewagą jest gwarancja jakości produktu i obsługi – zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu. Już od 30 lat lampy i systemy oświetleniowe marki Lena Lighting to zakupy bez ryzyka.

Atutami Lena Lighting są:

  • wiarygodność co do parametrów technicznych,
  • zgodność z normami i standardami,
  • krótkie terminy dostaw,
  • stała dostępność towaru,
  • gwarancja oszczędności.

Lena Lighting SA jest notowana na na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Polsce od 2005 r.

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter