Enphase chce być kluczowym graczem na polskim rynku fotowoltaiki

23/12/2020
inwerter marki enphase

Enphase Energy, Inc. to globalna firma technologiczna oferująca innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie energii domowej, które w łatwy sposób łączą wytwarzanie, magazynowanie, zarządzanie i monitorowanie wytwarzanej energii.

Enphase to firma założona w 2006 roku przez dwóch pionierów energii słonecznej z Doliny Krzemowej. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań technologicznych, dzięki którym czysta energia jest przystępna cenowo, niezawodna i dostępna dla wszystkich. Od zaledwie kilku pracowników do rozwiązania mikroinwerterów najnowszej generacji z ponad 700 osobami i 30 milionami mikroinwerterów sprzedanych w 130 krajach. Enphase to firma numer 1 w dziedzinie mikroinwerterów, która jak dotąd zapewniła ponad 20 terawatogodzin wytworzonej energii i 1,3 miliona instalacji wykonanych na całym świecie.

Zobacz także: Broszura informacyjna – mikroinwertery Enphase

Polska to czołowy europejski rynek energii słonecznej, który wymaga wysokiej jakości produktów. Stąd jest to idealny rynek dla produktów Enphase z 25-letnią gwarancją, potwierdzoną niezawodnością i długoletnią trwałością produktu. Polska zajmuje 5. miejsce na europejskim rynku energii solarnej, a Enphase chce być kluczowym graczem na polskim rynku fotowoltaiki w zakresie nowych instalacji fotowoltaicznych.

Polska jest ważnym rynkiem dla Enphase, na którym istnieje świetlana przyszłość energii słonecznej dla producentów wysokiej jakości produktów, takich jak Enphase – Dave Ranhoff, wiceprezes i dyrektor handlowy Enphase Energy.

W ramach naszej europejskiej strategii rozwoju Polska jest oczywistym wyborem dla Enphase, ponieważ jakość i niezawodność naszych produktów odpowiada wymaganiom rynku – Peter van Berkel, dyrektor generalny EMEA, Enphase Energy.

Według MSN.com firma Enphase Energy pomogła zrewolucjonizować domowy rynek energii słonecznej dzięki produktom i oprogramowaniu, które zwiększają wydajność modułów fotowoltaicznych. Enphase jest nie tylko liderem w tej dziedzinie, ale również plasuje się na szczycie najnowszej listy Bespoke Investment Group obejmującej 32 akcje wg Russell 3000, które wzrosły o ponad 1 000% od czasu wyboru Trumpa.

Mikroinwerter ENPHASE to produkt premium, wysoce bezpieczny i niezawodny. Podlega 25-letniej gwarancji, ponieważ jest zaprojektowany z myślą o długotrwałym okresie eksploatacji, wyprodukowanym z możliwością monitoringu 24/7 oraz aktualizacji. Ponadto posiada zintegrowane rozwiązanie Rapid ShutDown.

W związku ze zmianą wymagań dotyczących bezpieczeństwa, polscy instalatorzy i dystrybutorzy są bardzo zainteresowani włączeniem ENPHASE do swojego portfolio. Cieszymy się dużym zainteresowaniem i pozyskujemy nowych partnerów. W 2021 roku każdy właściciel domu będzie miał możliwość zakupu instalacji fotowoltaicznej z najbezpieczniejszym i niezawodnym inwerterem na rynku. Bardzo się cieszę, że mogę pomóc polskim klientom uzyskać to, co najlepsze! – Federico Brunelli, menedżer ds. klientów kluczowych na rynku polskim.

Twój opiekun handlowy: Federico Brunelli, fbrunelli@enphaseenergy.com, telefon: +48 724 650 110

Enphase Polska: https://go.enphase.com/iq7-polska

Zapisz się na bezpłatny newsletter