Najlepsi instalatorzy zaopatrują się w Onninen

02/12/2021
instalator montuje produkty kupione w Onninen

Artykuły instalacyjno-grzewcze, elektrotechniczne, przemysłowe, a także te z zakresu wentylacji i klimatyzacji znajdziesz w jednym miejscu – w hurtowni Onninen. Jak mówi jeden z długoletnich klientów: „W mojej branży czas to pieniądz. W Onninen cenię sobie mnogość produktów w jednym miejscu. Nie muszę już jeździć po kilku hurtowniach szukając tego, czego akurat potrzebuję”. A Ty za co cenisz Onninen?

  • Onninen należy do czołowych dystrybutorów artykułów instalacyjno-grzewczych, elektrotechnicznych i przemysłowych.
  • Klienci profesjonalni mogą robić zakupy w sklepach stacjonarnych Onninen w całej Polsce oraz na platformie e-commerce.
  • Wygodne zakupy dla klientów detalicznych zapewnia internetowa hurtownia onninen.pl

Onninen dla klientów biznesowych

Od ponad 25 lat obecności na polskim rynku Onninen specjalizuje się w obsłudze klientów B2B.

Mamy w swoim portfolio największe inwestycje w Polsce, m.in. takie realizacje, jak: rozbudowę infrastruktury drogowej, obiektów sportowych czy innych budynków użyteczności publicznej – mówi Kinga Witczak, kierownik ds. komunikacji w Onninen Sp. z o.o.

Klienci profesjonalni mogą korzystać zarówno z sieci naszych hurtowni na terenie całego kraju, jak również rozwiązań e-commerce. Po zalogowaniu na stronie otrzymują spersonalizowane warunki handlowe oraz bezpośredni kontakt do osobistego opiekuna handlowego.

Wiedza techniczna i specjalistyczne szkolenia

Onninen zatrudnia handlowców z bogatym doświadczeniem w branży, lecz także inżynierów, którzy są niezawodnym wsparciem podczas pracy przy nowych projektach. Dział Doradztwa Technicznego pomaga firmom i instytucjom w projektowaniu oświetlenia, instalacji fotowoltaicznej lub grzewczej. Inżynierowie dobierają rozwiązania techniczne służące minimalizacji zużycia energii elektrycznej, przeprowadzają również wizje lokalne i konsultacje na obiekcie.

Jeśli interesuje Cię tematyka szkoleń i poszerzania swoich kwalifikacji to świetnie trafiłeś! Onninen prowadzi szereg specjalistycznych szkoleń dla klientów i sprzedaży. Uprawnienia w jeden dzień? Nie ma rzeczy niemożliwych! Szkolenia G1,G2,G3 kończą się egzaminem państwowym, po którym uczestnicy otrzymują Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne.

W oddziałach Onninen Express obsługujących klientów biznesowych, organizowane są spotkania i szkolenia z dostawcami. To dobre okazje, aby zdobyć merytoryczne informacje o produktach z pierwszej ręki, bezpośrednio od producentów. Takim spotkaniom zawsze towarzyszy dobra atmosfera, aromatyczna kawa i dobre jedzenie. Dział handlowy w expressach jest do dyspozycji klientów B2B.

Mocne wsparcie biznesowe dla instalatorów

Firmy prowadzące działalność na rynkach zagranicznych cenią sobie współpracę z Onninen również z powodu przynależności do międzynarodowej grupy Kesko i oddziałów w siedmiu krajach. Onninen znajdziesz na terenie Finlandii, Szwecji, Norwegii, Polski, Litwy, Łotwy oraz Estonii.

W Polsce Onninen od niedawna prężnie współpracuje z największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań, z firmą Ramirent. Dzięki synergii działań obu firm klienci mogą skorzystać z wynajmu sprzętu na preferencyjnych warunkach.

Zobacz także: Edukacja, rozrywka, cashback… Platforma OnnTop pełna jest korzyści

Samodzielne zakupy na stronie onninen.pl

Jeżeli cenisz sobie oszczędność czasu i preferujesz zakupy online, zapraszamy na stronę onninen.plSklep internetowy to hurtownia z pełnym asortymentem dedykowana zarówno klientom biznesowym, jak również indywidualnym. Zamówienia można składać o dowolnej porze, 24 godziny na dobę. Strona onninen.pl to połączenie nowoczesnego sklepu internetowego z portalem branżowym. Możesz korzystać z bogatej oferty produktów najbardziej rozpoznawalnych marek, jak również zyskasz dostęp do porad techniczno-instalacyjnych. Baza produktowa zasilana jest bezpośrednio z systemów sprzedaży Onninen, co umożliwia bieżącą aktualizację dostępności wszystkich produktów. Obszerne opisy produktów i karty techniczne pomagają w samodzielnych zakupach na stronie, można również korzystać z formularza zapytań na który odpowiadają nasi handlowcy.

Planujesz budowę domu? Zrób zakupy online

Jeżeli jesteś w trakcie budowy domu, zostań klientem detalicznym Onninen i zaopatruj się na stronie onninen.pl. Znajdziesz tam specjalistyczne wyposażenie, którego nie kupisz w popularnych sieciówkach budowlanych. Nowoczesne technologie grzewcze, inteligentne sterowanie budynkiem, fotowoltaika? To i wiele innych innowacyjnych rozwiązań znajdziesz w internetowej hurtowni na Onninen.pl. Klienci detaliczni mogą również skorzystać z oferty Onninen poprzez swojego instalatora, który może otrzymać korzystniejsze warunki handlowe. Onninen dostarczy Ci towar pod wskazane miejsce, nie musisz ruszać się z domu!

ONNINEN

Zapisz się na bezpłatny newsletter