Edukacja, rozrywka, cashback… Platforma OnnTop pełna jest korzyści

04/10/2021
karta użytkownika programu onnTOP Onninen

Sieć hurtowni dla profesjonalistów Onninen wprowadziła program, który łączy biznes z edukacją. Użytkownicy platformy OnnTOP mogą liczyć na korzyści finansowe, a także na solidną dawkę wiedzy technicznej.

OnnTOP to program, który zrzesza najlepszych producentów i wykonawców w branży. Stanowi platformę wymiany korzyści między producentami a wykonawcami. Umożliwia producentom wyróżnienie na tle konkurencji za pośrednictwem profesjonalnych narzędzi promocyjnych i komunikacyjnych dostępnych w ramach pakietów partnerów. Natomiast uczestnikom pozwala wymieniać punkty na gotówkę oraz rozwijać zainteresowania branżowe.

qrcode onntop
Zeskanuj kod i dołącz do programu OnnTOP

Program OnnTOP dedykowany jest profesjonalistom:

  • instalatorom hydraulicznym i elektrycznym,
  • właścicielom sklepów i hurtowni hydraulicznych oraz elektrycznych.

OnnTOP – program oparty na korzyściach finansowych i nagrodach

W OnnTOP-ie użytkownicy za zakupy oraz bieżące aktywności otrzymują atrakcyjny 5% cashback na indywidualne karty przedpłacone.

Zdecydowaliśmy się na taki rodzaj nagrody, ponieważ cenimy sobie niezależność naszych klientów. Każdy z uczestników może samodzielnie dokonywać przelewów wypracowanych benefitów i sam decyduje, na co je wyda. Żyjąc w bardzo dynamicznych czasach z doświadczenia wiemy, że klienci nie lubią czekać. Dlatego też w programie  OnnTOP  wszystkie zadania i przyznawane korzyści rozliczane są automatycznie – w czasie rzeczywistym – mówi Kinga Witczak, kierownik ds. komunikacji w Onninen.

Zobacz także: Szczegóły programu OnnTOP dla profesjonalistów

Wiedza i edukacja w programie OnnTOP

Na uczestników programu czeka mnóstwo atrakcji na platformie OnnTOP, w tym m.in. wyzwania, promocje oraz quizy. Klienci biorący udział w wyzwaniach zdobywają extra punkty na swoje konta. Pierwszym wyzwaniem jest rozwiązanie anagramu, za który można otrzymać 50 zł już na samym początku zabawy. Dzięki segmentacji klientów, uczestnicy programu mogą liczyć na personalizowane treści i tylko takie, które naprawdę ich zainteresują. Ten element programu niesie ze sobą ogromną dawkę wiedzy, lecz także rozrywki, i w końcu kolejną z wielu szans na punkty wymienialne na cashback.

OnnTOP łączy kluczowe składniki najlepszych programów lojalnościowych. Platforma Onninen to przestrzeń do poszerzania wiedzy, pełna benefitów i możliwości oszczędzania wydatków, a także cennego czasu. Wszystko to czyni z programu platformę pełną korzyści.

Dobry program to nie wszystko. Nie zapominamy o podstawach biznesowych

Zdaniem szefów sprzedaży największych przedsiębiorstw w Polsce przedstawionym w raporcie Marketer+: w grupie dużych klientów B2B odchodzi się od klasycznego podejścia do lojalności. Należy podkreślić, że w ich oczach zyskuje na znaczeniu model współpracy określany mianem trusted advisor. Oparty jest on na wzajemnym zaufaniu klienta i dostawcy, bo prowadzi do osiągnięcia wspólnych celów. Onninen jest nie tylko dostawcą, lecz przede wszystkim partnerem handlowym z bogatym know-how oraz wieloletnim doświadczeniem w budowaniu relacji konsumenckich i biznesowych. Firma nie zapomina o podstawach biznesowych, takich jak: szybka dostawa, jakość produktów, wsparcie kryzysowe. To kluczowe obszary z punktu widzenia klienta, dlatego Onninen nieustannie pracuje nad wydłużaniem czasu składania zamówień z dostawą na drugi dzień oraz nad innymi ważnymi aspektami, ułatwiającymi klientom zakupy.

ONNINEN

Zapisz się na bezpłatny newsletter