ENEX Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii

26/07/2021

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii, 23-24 lutego 2022 r., Kielce

Targi ENEX urosły do rangi największego i najważniejszego wydarzenia branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. ENEX z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców z branży OZE. Są tu najważniejsi producenci paneli fotowoltaicznych, instalatorzy pomp ciepła, dilerzy samochodów elektrycznych, firmy zajmujące się magazynowaniem energii czy energetyką tradycyjną. To podczas targów ENEX odbywają się takie wydarzenia towarzyszące, jak: Forum Solar+, Forum Pomp Ciepła, Konferencja Energia.pl, Forum Elektromobliności, Forum Budownictwa Pasywnego oraz wiele innych.

Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak: zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Na targi ENEX licznie przybywają również przedstawiciele urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach na inwestycje energetyczne.

W 2021 r. targi odbyły się w formule on-line, a mimo tego były jednym z najbardziej znaczących wydarzeń dla tej gałęzi przemysłu. Najnowsza edycja targów ENEX zapowiada się rekordowo, nie tylko ze względu na rozkwit branży fotowoltaicznej, ale także z uwagi na obecne i przyszłe zmiany prawne.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia na enex.pl

Zapisz się na bezpłatny newsletter