ENEX Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii

26/07/2021

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii, 8-9 marca 2023 r., Kielce

Targi ENEX urosły do rangi największego i najważniejszego wydarzenia branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. ENEX z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców z branży OZE. Są tu najważniejsi producenci paneli fotowoltaicznych, instalatorzy pomp ciepła, dilerzy samochodów elektrycznych, firmy zajmujące się magazynowaniem energii czy energetyką tradycyjną. To podczas targów ENEX odbywają się takie wydarzenia towarzyszące, jak: Forum Solar+, Forum Pomp Ciepła, Konferencja Energia.pl, Forum Elektromobliności, Forum Budownictwa Pasywnego oraz wiele innych.

Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak: zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Na targi ENEX licznie przybywają również przedstawiciele urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach na inwestycje energetyczne.

Frekwencja podczas edycji w 2022 roku była imponująca, a zainteresowanie wydarzeniem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Od 23 do 24 lutego w Targach Kielce pojawiło się ponad 190 firm
z 13 krajów oraz blisko 8000 zwiedzających.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia na enex.pl

Zapisz się na bezpłatny newsletter