ENEX Targi Energetyki Odnawialnej ONLINE

14/04/2021

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii, Kielce

  • Targi ENEX, planowane na 28-29 kwietnia 2021 r., zostały odwołane.
  • Nowy termin to 23-24 lutego 2022 r.
  • 28 kwietnia br. odbędzie się wirtualne spotkanie – ENEX w sieci.

Targi ENEX urosły do rangi największego i najważniejszego wydarzenia branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Branża z niecierpliwością oczekiwała kwietniowego spotkania podczas XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Niestety, impreza nie odbędzie się.

Organizatorzy musieli podjąć trudną decyzję. Targi ENEX zostają przeniesione na kolejny rok. Nowy termin: od 23 do 24 lutego 2022 roku.

“Głęboko wierzymy, że nasza decyzja zostanie przyjęta ze zrozumieniem, a z wszystkim Państwem spotkamy się w przyszłym roku. Jednocześnie zapewniamy, że cały czas bardzo mocno pracujemy nad przygotowaniem energetycznych wydarzeń i wyniesieniem targów Enex na jeszcze wyższy poziom. Wierzymy, że nasze działania spowodują jeszcze większe zainteresowanie tematem energii, a po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej hale Targów Kielce wypełnią się wystawcami i zwiedzającymi. Wciąż pamiętamy bowiem, że nic nie zastąpi zaufania budowanego podczas bezpośrednich spotkań.” – czytamy w komunikacie.

ENEX w sieci

Tegoroczna edycja targów Enex nie może się odbyć w tradycyjnej formie, jednak organizatorzy wydarzenia przygotowali dla wystawców i zwiedzających ciekawą propozycję. “Enex w sieci” to możliwość prezentacji produktów, interesujące spotkania, a także branżowe nagrody. Wirtualne spotkanie odbędzie się 28 kwietnia.

Emisja dostępna na stronach www.miastoze.pl oraz www.targikielce.pl/enex
Emisja dostępna na mediach społecznościowych www.facebook.com/TargiENEX

Zapisz się na bezpłatny newsletter