Zasilacze LED z prestiżową nagrodą

18/07/2019
zasilacze LED Osram Optotronic

Niemiecka Rada Wzornictwa nagrodziła rodzinę układów zasilających LED OSRAM OPTOTRONIC w kategorii Doskonałość w biznesie dla biznesu – rozwiązania oświetleniowe.

Linia OPTOTRONIC firmy OSRAM składa się z uniwersalnych, nowoczesnych układów, służących do zasilania modułów LED. W ofercie OSRAM OPTOTRONIC można znaleźć liniowe oraz kompaktowe modele stałoprądowe lub stałonapięciowe do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Ich wysoka innowacyjność idzie w parze z łatwością instalacji i programowania, dzięki temu idealnie sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających aplikacjach.

Zasilacze LED to fundament inteligentnego oświetlenia

Kapituła konkursu German Innovation Award doceniła stopień zaawansowania zasilaczy Optotronic. OSRAM stale je rozwija i ulepsza. Do najnowszych innowacji należą:

  • układy z interfejsem Dexal do tworzenia inteligentnych sieci w budynkach,
  • zasilacze LED do oświetlenia Human Centric Lighting,
  • wersje przemysłowe z bardzo długą trwałością,
  • ultracienkie modele DALI o wysokości zaledwie 11 mm przeznaczone do innowacyjnych wzorów opraw.

Oprogramowanie Tuner4Tronic do konfiguracji i programowania doskonale uzupełnia portfolio nowoczesnych układów zasilających LED oraz pozwala skrócić czas i obniżyć koszty produkcji, instalacji oraz konserwacji opraw.

Niemiecka Rada Wzornictwa każdego roku przyznaje German Innovation Awards – nagrody za innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi, które tworzą prawdziwą wartość dodaną dla użytkowników.

www.osram.com

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter