33 tysiące lumenów bezpośrednio z oprawy

13/08/2019
oprawa H400 LED TOP 3 fot. Beghelli

Na targach Energetab 2019 firma Beghelli zaprezentuje swoją popularną oprawę LED z nowymi, wyjątkowymi parametrami.

Oprawa H400 LED TOP 3 generuje strumień świetlny 33 tysiące lumenów bezpośrednio z oprawy, a nie z diod. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednie warunki świetlne na powierzchni roboczej mimo zredukowanej liczby opraw. Dla inwestorów oznacza to więc nie tylko montaż mniejszej liczby opraw, ale też okablowania, zabezpieczeń i innych elementów.

Jeśli dodać do tego energooszczędność najnowszej generacji technologii LED, model TOP3 staje się obecnie jednym z bardziej opłacalnych rozwiązań. Oprawa jest dedykowana wielu branżom, ale szczególnie polecamy ją do magazynów wysokiego składowania czy przestrzeni, w których odbywa się praca dźwigów lub wózków widłowych – mówi Michał Jastrzębski, dyrektor techniczny z firmy Beghelli Polska.

H400 LED TOP 3 to nie tylko zwiększona skuteczność (151 lm/W), ale przede wszystkim jeszcze lepsza żywotność, która sięga 70 000 godzin (L80B20).

Oprawa H400 LED TOP 3 firmy Beghelli o strumieniu świetlnym 33 000 lm polecana jest do wysokich przestrzeni.

H400 LED TOP 3 dzięki zastosowaniu odpowiedniego inwertera może pracować w trybie awaryjnym, w którym emituje strumień świetlny o wartości 1500 lm. Dzięki temu jeszcze lepiej oświetla drogę ewakuacyjną i zwiększa bezpieczeństwo wszystkich pracowników.

Oprawa posiada także wiele atestów i dopuszczeń (w tym CNBOP), dlatego znajdzie zastosowanie na przykład w magazynach spożywczych (IFS Food, Atest PZH oraz HACCP).

www.beghelli.pl

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter