Dyrektor FEGIME przeszedł na emeryturę. Kim jest nowa zarządzająca?

28/08/2023
Anna Konopasek, dyrektor zarządzający FEGIME

W międzynarodowej grupie hurtowni elektrotechnicznych FEGIME zmieniło się kierownictwo. Po dwunastu i pół roku pełnienia funkcji dyrektora zarządzającego David Garratt przeszedł na emeryturę. Jego miejsce zajęła Anna Konopasek. Poprzednio pracowała w Tele-Fonika Kable w Polsce, najpierw w dziale zakupów, a następnie jako Global Key Account Manager. Kolejnym etapem kariery zawodowej było stanowisko International Product Category Manager w IDEE GmbH w Niemczech.

Przyjęcie było bardzo ciepłe i serdeczne. Czuję się jak w dużej międzynarodowej rodzinie. Wszyscy są otwarci i pomocni – powiedziała Anna Konopasek.

Najważniejsze zadania dla nowej zarządzającej to dalsze rozszerzanie wiodącej pozycji FEGIME w zakresie cyfryzacji, wzmacnianie sojuszu z partnerami i rozszerzanie obecności na rynkach.

Wreszcie jesteśmy w czasach, w których tematy zrównoważonego rozwoju i coraz dalej idącej elektryfikacji definiują nowe punkty centralne. Jako FEGIME jesteśmy motorem tych zmian i aktywnie się do nich przyczyniamy. To leży w naszym DNA. Włożę całą swoją energię we wspieranie członków na tej ścieżce – zadeklarowała Anna Konopasek.

RE, fot. FEGIME

Zapisz się na bezpłatny newsletter