ENERGETICS Targi Energetyczne

03/03/2023
konferencja Energetics 2019

21-23 listopada 2023 r., Lublin

ENERGETICS to spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą targów ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy.

Uczestnikami wydarzenia są m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Lokalizacja ENERGETICS-u na Lubelszczyźnie jest dodatkowym atutem. Tutaj umiejscowione są liczne inwestycje związane z modernizacją infrastruktury energetycznej jak i zwiększeniem wykorzystania energii z odnawialnych źródeł oraz siedziby wielu ważnych podmiotów branży energetycznej, jest dodatkowym atutem. Korzystna jest także lokalizacja Lublina w obszarze Makroregionu Wschodniego oraz bliskość ważnych dla energetyki rynków ukraińskiego i białoruskiego.

www.energetics.targi.lublin.pl

Zapisz się na bezpłatny newsletter