Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu?

22/11/2019
20-lecie Inter-Elektro w Arłamowie

W Inter-Elektro! Specjalny tekst do znanej lwowskiej melodii przygotował popularny polski artysta Marcin Daniec. Piosenkę zaśpiewał podczas Jubileuszowej Gali z okazji 20-lecia Grupy Dystrybucyjnej Inter-Elektro.

Grupa Inter-Elektro zrzesza polskie firmy zajmujące się sprzedażą artykułów elektrotechnicznych. To obecnie jedna z największych struktur dystrybucyjnych w branży elektrycznej. W skład Grupy wchodzi 55 firm. Obroty za 2018 rok wyniosły 1,6 mld zł.

Jaki sukces, takie świętowanie

Z okazji jubileuszu, firma Inter-Elektro zaprosiła gości na uroczystą galę do odległego Arłamowa, położonego u wrót Bieszczad. Hotel i jego otoczenie stanowiły doskonałe tło dla imprezy, bowiem wspólny sukces świętuje się w wyjątkowych miejscach.

Zbigniew Mastek prezes Inter-Elektro SA

Niektórzy jechali przez pół Polski, a nawet przez cały kraj, żeby tutaj dotrzeć. Jestem przekonany, że było warto: dla pięknego miejsca, dla wspólnej zabawy, dla pysznego jedzenia. Jednak przede wszystkim dla wspaniałego towarzystwa – powiedział podczas powitania Zbigniew Mastek, prezes zarządu Inter-Elektro SA.

W gali uczestniczyło ponad 300 osób. Goście zostali zabrani w podróż w czasie. Inter-Elektro rozpoczęło swoją przygodę w latach 70., kiedy powstawały firmy, tworzące dziś grupę. Potem następowały burzliwe lata 80., szalone lata 90., aż nastała współczesność – sieć hurtowni o dobrej pozycji rynkowej. Specjalny film „Inter-Elektro 5.0” pokazał także przyszłość grupy.

Gdy rozmyślam o przeszłości i patrzę na młode pokolenie, które teraz przejmuje zarządzenie, nie muszę się bać o następne lata Inter-Elektro – podkreślił Zbigniew Mastek.

Więcej w numerze listopadowym RE

MK

Zapisz się na bezpłatny newsletter