Recepta na zimowy, lecz gorący okres w branży fotowoltaicznej

28/12/2021

Masz już podpisane umowy na realizację mikroinstalacji na kolejne miesiące i brakuje Ci komponentów? A może kończąc rok, przygotowujesz plan zamówień towaru na dłuższy czas i szukasz dostawcy, który zaproponuje pełną paletę sprawdzonych: paneli, falowników, konstrukcji czy złączek? Sprawdź, co może zaproponować Twojej firmie specjalistyczna hurtownia Krannich Solar.

Część firm instalacyjnych porobiła zapasy paneli czy inwerterów przewidując wzrosty cen i niepewną dostępność w kolejnych miesiącach. Wzrost popytu, a z drugiej strony problemy z dostępnością podzespołów do produkcji urządzeń oraz kłopoty z transportem dostaw spowodowały, że spora część osób odpowiedzialnych w firmach instalacyjnych za zakupy spędza całe dnie poszukując poszczególnych modułów czy inwerterów u różnych dostawców. Mimo zimowej aury za oknem, która dodatkowo utrudnia pracę na dachu czy na gruncie, tegoroczny sezon na instalacje pv wydaje się nie kończyć. Również niełatwe zadanie czeka tych, którzy chcą przygotować harmonogram zakupów na dłuższy czas – na kwartał czy pół roku. Niezależnie od tego, czy szukasz pojedynczego falownika, czy paneli na jedną instalację, czy planujesz cykliczne zakupy, aby zatowarować swój magazyn – w Krannich Solar wybierzemy i zaproponujemy odpowiednie produkty.

Krannich Solar wspiera instalatorów fotowoltaiki

Asortyment specjalistycznej hurtowni fotowoltaicznej Krannich Solar, która od ponad 25 lat obsługuje klientów na całym świecie obejmuje setki produktów, przede wszystkim moduły fotowoltaiczne, falowniki, systemy montażowe, magazyny energii, ładowarki do samochodów elektrycznych i wszelkie akcesoria niezbędne do budowy nowoczesnych elektrowni słonecznych. Od ponad roku polscy klienci mogą liczyć na wsparcie specjalistów z biura handlowego Krannich w Złotnikach k. Poznania oraz pracujących na terenie całego kraju regionalnych menedżerów sprzedaży. Kolejnym, niejako naturalnym krokiem wzmacniania obecności firmy Krannich w Polsce było utworzenie magazynu w Nowym Tomyślu, w zachodniej Wielkopolsce. Ten magazyn już od dwóch miesięcy realizuje zamówienia klientów, wspierany przez dostawy z centralnego magazynu, znajdującego się nieopodal Stuttgartu. Krannich Solar Sp. z o.o. poszerza krok po kroku zakres dostępnego w Polsce asortymentu. Wkrótce uruchomi również nowy sklep online dla polskich firm instalacyjnych.

Zobacz także: Jak poradzić sobie ze wzrostem cen w fotowoltaice?

Sprawniejsza obsługa zamówień

Lokalna dostępność produktów z szerokiego programu dostaw jednej z największych światowych hurtowni fotowoltaicznych oznacza dla firm instalacyjnych przede wszystkim możliwość precyzyjnego planowania dostaw, krótsze terminy realizacji i niższe koszty transportu. Dysponując magazynem w Polsce i intensyfikując działania okołosprzedażowe firma Krannich Solar wspiera swoich klientów realizujących zarówno duże projekty komercyjne, jak i małe prosumenckie instalacje domowe.

Mamy nadzieję, że dobrze zaopatrzony i sprawnie działający magazyn w Nowym Tomyślu przyczyni się do znacznego usprawnienia obsługi naszych klientów i pozwoli wspólnie realizować ambitne przedsięwzięcia biznesowe – podsumowuje Alfred Hauptmann, Branch Manager polskiego oddziału Grupy Krannich.

Korzystając z okazji, zespół Krannich Solar składa Państwu najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok. Niech zrealizują się wszystkie Państwa biznesowe i życiowe plany i zamierzenia.

Bądź na bieżąco z informacjami o dostępnym asortymencie oraz szkoleniach:

linkedin logo

KRANNICH SOLAR

Zapisz się na bezpłatny newsletter