Kwant wzmocnił potencjał logistyczny. W Tarnowie działają dwa magazyny

11/06/2024
Magazyn centralny i kablowy firmy Kwant w Tarnowie

Kwant Hurtownie Elektryczne zakończył ostatni etap centralizacji logistyki. Nowo otwarte magazyny w Tarnowie są już w pełni gotowe do realizacji zamówień.

Kwant Hurtownie Elektryczne to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży elektrotechnicznej, która sukcesywnie rozszerzała zakres swojej działalności, doprowadzając do pierwszej w Polsce fuzji pojedynczych hurtowni elektrycznych. Posiada 21 oddziałów zlokalizowanych na terenie kraju, zapewniając szeroki zakres usług oraz dostępność produktów elektrotechnicznych.

Pod koniec 2023 r. Kwant otworzył dwa nowe magazyny w Tarnowie: magazyn centralny oraz magazyn kablowy. Zakończone zostały już wszystkie procesy, które zapewniają dziś ich prawidłowe funkcjonowanie.

Magazyn centralny, zlokalizowany przy ul. Marii Drozd 9 w Tarnowie, to imponująca inwestycja, obejmująca 7000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 1000 mkw. powierzchni biurowej. Nowy obiekt został zaprojektowany z myślą o optymalizacji procesów logistycznych i zwiększeniu efektywności operacyjnej. Wyposażony w najnowocześniejsze systemy zarządzania (WMS), magazyn centralny umożliwia szybkie i precyzyjne zarządzanie zapasami, co przekłada się na jeszcze lepszą obsługę klientów.

Magazyn kablowy, mieszczący się przy ul. Marii Drozd 14 w Tarnowie, oferuje 1200 mkw. powierzchni magazynowej oraz 3500 mkw. pola odkładczego na bębny z kablami oraz opakowania. Ten specjalistyczny magazyn został stworzony z myślą o przechowywaniu i dystrybucji szerokiego asortymentu kabli i przewodów. Nowoczesne technologie stosowane w magazynie kablowym zapewniają optymalne warunki przechowywania oraz bezpieczeństwo produktów.

magazyn centralny i kablowy firmy Kwant w Tarnowie
Magazyn centralny firmy Kwant HE w Tarnowie
Magazyn kablowy firmy Kwant
Magazyn kablowy firmy Kwant HE w Tarnowie

Otwarcie magazynów to nie tylko krok w kierunku zwiększenia możliwości logistycznych firmy, lecz także inwestycja w jej przyszłość. Nowe magazyny pozwolą lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Zwiększona pojemność magazynowa i nowoczesne technologie zarządzania zapasami umożliwią szybkie realizowanie zamówień i skrócenie czasu dostaw.

Kwant Hurtownie Elektryczne kontynuuje swoje zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług w branży elektrotechnicznej. Otwarcie nowych magazynów to kolejny krok w realizacji misji firmy, aby być niezawodnym partnerem dla klientów.

KWANT HE

Zapisz się na bezpłatny newsletter