Dobre narzędzia dla architektów oświetlenia

16/05/2019
OSRAM LINEARlight Rigid NICHE

Oświetlenie jest ważnym elementem wystroju wnętrza. Dobry architekt przy jego pomocy jest w stanie podkreślić pewne cechy i sprawić, że projekt staje się znacznie atrakcyjniejszy. Jednak każdy artysta potrzebuje dobrych narzędzi.

Dzięki swoim cechom moduły OSRAM LINEARlight Rigid NICHE pozwalają na wyjątkową elastyczność w projektowaniu oświetlenia wnętrz. Nowe moduły LED zasilane napięciem 24 V mają cechy sprawiające, że ich stosowanie jest bardzo wygodne i przynosi dobre efekty. Przede wszystkim wyglądają elegancko i są bardzo smukłe. Emitują miękkie, przyjemne dla oczu światło, które nie wywołuje olśnienia. Kąt rozsyłu światła to 120o, do wyboru jest pięć długości modułów (od 10 do 119 cm) oraz diody o szerokiej gamie temperatur barwowych światła.

Moduły LINEARlight Rigid NICHE zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych komponentów, które pozwalają na regulację strumienia świetlnego oraz użycie jednego układu zasilającego do linii świetlnej o długości nawet 3 m, złożonej z kilku modułów. Nowe produkty można mocować przy użyciu magnesów albo wkrętów, co pozwala na używanie ich przy najróżniejszych aplikacjach.

LINEARlight Rigid NICHE mogą być stosowane w charakterze oświetlenia bezpośredniego albo ukryte w elementach wystroju wnętrza.

Strumień świetlny modułów OSRAM LINEARlight Rigid NICHE to 700 lumenów/m, standardowe odchylenie dopasowania kolorów jest niższe od 2,5 SDCM, a trwałość wynosi do 50 000 h, dostępne są wersje od ciepłej do zimnej barwy światła. Do regulacji strumienia świetlnego można stosować układy zasilające OPTOTRONIC.

Dzięki uniwersalności i wysokiej jakości wykonania moduły LINEARlight Rigid NICHE są idealne do oświetlania przestrzeni domowych, biurowych i komercyjnych. Emitowane przez nie miękkie światło tworzy dobrą atmosferę do wypoczynku, nauki, pracy i zakupów.

www.osram.com

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter