Oświetlenie awaryjne może być estetyczne

26/11/2019
oświetlenie awaryjne Beghelli

Gdy oświetlenie awaryjne zaburza estetyczny wygląd pomieszczeń, zastosuj oprawę kierunkową Indica LED od Beghelli. Oprawa spełnia oczekiwania projektantów, ale także rygorystyczne wymagania zawarte w przepisach budowlanych.

Eleganckie wykończenie ramki z cienkich, aluminiowych profili sprawia, że oprawa wpasuje się w estetykę zarówno industrialnego biura, jak i zabytkowego dworca. Zastosowanie opatentowanej technologii tylnego podświetlenia piktogramu zapewnia równomierną luminację na całej jej powierzchni.

Bezpieczna ewakuacja

oprawa kierunkowa Indica LED Beghelli

Seria Indica LED to synonim prostoty i wysokiej jakości technologii, której zadaniem jest zapewnianie odpowiednich i bezpiecznych warunków ewakuacji.

Oprawa kierunkowa łączy w sobie nie tylko wszechstronne zastosowanie (m.in. sektor przemysłowy, biurowy) i szeroki zakres pracy temperaturowej (od 0 do +40°C), ale także dużą wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu równomiernej luminacji (ponad 500 cd/m²).

Montaż oprawy kierunkowej

Szeroki wachlarz możliwości montażu sprawia, że oprawa kierunkowa Indica LED może zostać zamontowana w dowolnym miejscu, w dowolny sposób.

Indica LED wyposażona jest również w uchwyt szybkiego montażu, który umożliwia instalację oprawy nastropowo lub naściennie (zarówno na prawą, jak i lewą stronę).

Systemy monitorowania oświetlenia awaryjnego

Indica LED może działać w różnych systemach monitorowania oświetlenia awaryjnego. Dla opraw pracujących w systemie Logica i Logica FM tryby pracy SA oraz PS może być wybierany za pomocą odpowiednich mikroprzełączników w oprawie. Dodatkowe moduły podłączane do urządzenia zapewniają stały nadzór nad wszystkimi oprawami pracującymi w budynku, dzięki czemu umożliwiają szybkie wyłapywanie ewentualnych usterek, które wpływają na bezpieczeństwo osób znajdujących się wewnątrz obiektu.

Oprawa kierunkowa Indica LED od Beghelli jest zgodna z przepisami dotyczącymi oświetlenia awaryjnego oraz posiada certyfikat CNBOP

RE na podstawie materiałów Beghelli

Fot. Beghelli

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter