Nowe funkcje osprzętu elektroinstalacyjnego – seria Niloe Selection

14/06/2021
Niloe Selection Legrand arażacja

Na rynku dostępnych jest wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, jednak inwestorzy wciąż poszukują nowych rozwiązań, które spełnią ich indywidualne wymagania. Właśnie z myślą o zapewnieniu klientom pełnej satysfakcji powstała nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand – seria Niloe Selection. Jakie są możliwości nowej serii?

  • Firma Legrand uzupełniła ofertę o nowy osprzęt elektroinstalacyjny Niloe Selection.
  • Nowa seria pasuje do domów i mieszkań utrzymanych w nowoczesnym stylu.
  • Dzięki praktycznym rozwiązaniom konstrukcyjnym, montaż jest bezpieczny i wygodny.
  • Serię Niloe Selection wyróżnia gniazdo 2P+Z płaskie wraz z USB typu C umieszczone dyskretnie w rogu.

Nowa seria Niloe Selection to estetyczny oraz funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny

ramki w osprzęcie elektroinstalacyjnym Niloe Selection firmy Legrand

Seria Niloe Selection powstała w celu uzupełnienia dotychczasowej oferty osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand. Pojawił się nowy kształt ramki oraz przeciwodblaskowe wykończenie powierzchni.
Dotychczasowa oferta kolorystyczna została rozbudowana. Seria dostępna jest w pięciu następujących kolorach: białym, perłowym, czarnym, srebrnym oraz stalowym. Osprzęt elektroinstalacyjny Niloe Selection o w takiej kolorystyce niewątpliwie pasuje do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym stylu.

Dzięki częściowej kompatybilności produktów serii Niloe z serią Niloe Selection możliwa jest wymiana ramek wcześniej zainstalowanych łączników i gniazd Niloe. Nawet tak pozornie nieznacząca zmiana pozwoli odświeżyć każde wnętrze. Cechą charakterystyczną tej serii jest subtelnie przełamana wewnętrznie krawędź ramki. Dzięki tej niewielkiej modyfikacji w wyglądzie produkty te zyskały na optycznej lekkości. Taki zabieg dodał im również oryginalności.

Jakie są zalety nowej serii osprzętu elektroinstalacyjnego Niloe Selection?

osprzęt elektroinstalacyjny Nileo Selection firmy Legrand

Na uwagę zasługują również rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym montaż jest bezpieczny i wygodny. Elementy przewodzące zabezpieczono przed bezpośrednim kontaktem podczas instalacji. Bezpieczny montaż zapewnia także wytrzymały uchwyt, który wykonany został z materiału nieprzewodzącego prądu. Dodatkowo w ofercie Legrand dostępne są również gniazda w wersji z przesłonami torów prądowych.

Gniazda zasilające produkowane są w dwóch wersjach: z zaciskami automatycznymi oraz śrubowymi. Obie te wersje zapewniają wygodny i solidny montaż. Seria Niloe Selection obejmuje także akcesoria pozwalające na uzyskanie stopnia ochrony IP44 zarówno w jedno-, jak i dwuklawiszowych łącznikach oraz gniazdach we wszystkich wydaniach kolorystycznych. Istnieje również możliwość montażu gniazd w ramkach wielokrotnych. Opcja ta jest coraz częściej wybierana w przypadku budownictwa wielorodzinnego. Dzięki specjalnym ząbkom pozycjonowanie mechanizmów w puszkach jest niezwykle łatwe. Tego typu ramki mogą być montowane zarówno w poziomie, jak i w pionie, a liczba elementów w ramkach może wynosić od 1 do 5. Wielokrotne ramki dostępne są we wszystkich oferowanych w tej serii kolorach.

Seria Niloe Selection to nie tylko łączniki i gniazda

Firma Legrand oferuje również inne nowoczesne rozwiązania. W omawianej serii są to między innymi gniazda zasilające 2xUSB typu A i C oraz ładowarka indukcyjna z USB typu A i C. Nowością w stosunku do zwykłej serii Niloe oraz serii Niloe Step jest gniazdo 2P+Z płaskie wraz z USB typu C umieszczone dyskretnie w rogu.

Różnorodność produktów z serii Niloe Selection daje gwarancję spełnienia wszystkich wymagań każdego użytkownika, zarówno tych obejmujących jedynie podstawowe funkcje w postaci łączników i gniazd, jak i nowoczesnych funkcji w postaci ładowarek USB typu C bądź indukcyjnych.

Seria Niloe Selection pasuje do Twojego domu i mieszkania

Niloe Selection to seria osprzętu, która sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Niloe Selection to wysoka funkcjonalność, która idzie w parze z przemyślanym designem.

Zapisz się na bezpłatny newsletter