Kompleksowa wiedza w zakresie wymiarowania i wykonania instalacji PV

14/04/2021
Fronius Gdańsk

Nowa odsłona szkoleń Fronius

Zachęcamy do zapoznania się z koncepcją 3 KROKÓW do kompleksowej wiedzy z zakresu rozwiązań i produktów Fronius! Proces ten składa się z edukacji online, zwieńczonej praktycznym szkoleniem w siedzibie firmy. Po zaliczeniu każdego etapu uczestnicy otrzymują stosowne CERTYFIKATY ukończenia szkoleń.

Szkolenia Fronius w 3 krokach

Aby wziąć udział w zaawansowanym szkoleniu praktycznym Fronius, należy w pierwszej kolejności z pozytywnym wynikiem zakończyć szkolenie podstawowe online, a następnie teoretyczne szkolenie zaawansowane. 

ZALICZ SZKOLENIE PODSTAWOWE
ONLINE
ZALICZ
SZKOLENIE ZAAWANSOWANE ONLINE
WEŹ UDZIAŁ
W SZKOLENIU PRAKTYCZNYM
FRONIUS
Obejrzyj 12 lekcji i zalicz testy! Ukończenie kursu umożliwia udział w części teoretycznej szkolenia zaawansowanego online (KROK 2).Pomyślne ukończenie kursu umożliwia udział w praktycznej części szkolenia w siedzibach firmy Fronius w Gliwicach lub Gdańsku (KROK 3)! Po zdaniu kursu zaawansowanego online (KROK 2) otrzymasz mailem linki do rejestracji na szkolenia praktyczne w siedzibach Fronius w Gliwicach lub w Gdańsku.
Kliknij i weź udziałKliknij i weź udziałSprawdź terminy najbliższych szkoleń

Zalety szkoleń Fronius w skrócie:

  • Wiedza z zakresu rozwiązań i produktów firmy Fronius, która stanowi podstawę Twojej codziennej pracy w zakresie wymiarowania i wykonania instalacji PV;
  • Certyfikaty, które potwierdzają zdobyte kompetencje;
  • Dostęp do wielu wartościowych treści i narzędzi wsparcia technicznego;
  • Jeden z warunków udziału w programie Fronius System Partner.

Co dalej po szkoleniach?

Ukończenie całego cyklu jest jednym z warunków koniecznych, aby aplikować i wziąć udział w programie Fronius System Partener. Jeżeli chcesz zostać Fronius System Partnerem spełnij wszystkie warunki udziału w programie i wyślij swoją aplikację.

Więcej o programie Fronius System Partner

Zapisz się na bezpłatny newsletter