Trzy kroki do kompleksowej wiedzy o instalacjach fotowoltaicznych

01/01/2022
kurs Fronius w trzech krokach

Zachęcamy do zapoznania się z koncepcją 3 KROKÓW do kompleksowej wiedzy z zakresu rozwiązań i produktów Fronius. Proces ten składa się z edukacji online, zwieńczonej praktycznym szkoleniem w siedzibie firmy. Po zaliczeniu każdego etapu uczestnicy otrzymują stosowne CERTYFIKATY ukończenia szkoleń.

Szkolenie Fronius online jest przepustką do zaawansowanego szkolenia praktycznego w siedzibie Fronius.

Szkolenia Fronius w 3 krokach

Aby wziąć udział w zaawansowanym szkoleniu praktycznym Fronius, należy w pierwszej kolejności z pozytywnym wynikiem zakończyć szkolenie podstawowe online, a następnie teoretyczne szkolenie zaawansowane. 

 1. KROK 1- ZALICZ SZKOLENIE PODSTAWOWE ONLINE
  Obejrzyj 12 lekcji i zalicz testy! Ukończenie kursu umożliwia uczestnictwo w części teoretycznej szkolenia zaawansowanego online (KROK 2).
 2. KROK 2 – ZALICZ SZKOLENIE ZAAWANSOWANE ONLINE
  Pomyślne ukończenie tego  kursu umożliwia udział w praktycznej części szkolenia w naszej siedzibie w Gliwicach lub Gdańsku (KROK 3).
 3. KROK 3 – WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU PRAKTYCZNYM FRONIUS
  Po zdaniu kursu zaawansowanego online (KROK 2) otrzymasz mailem linki do rejestracji na szkolenia praktyczne w siedzibach Fronius w Gliwicach lub w Gdańsku.

Zalety szkoleń Fronius w skrócie:

 • Wiedza z zakresu rozwiązań i produktów firmy Fronius, która stanowi podstawę Twojej codziennej pracy w zakresie wymiarowania i wykonania instalacji PV.
 • Certyfikaty, które potwierdzają zdobyte kompetencje.
 • Dostęp do wielu wartościowych treści i narzędzi wsparcia technicznego.
 • Jeden z warunków udziału w programie Fronius System Partner.

Co dalej po szkoleniach?

Ukończenie całego cyklu jest jednym z warunków koniecznych, aby aplikować i wziąć udział w programie Fronius System Partner. Jeżeli chcesz zostać Fronius System Partnerem spełnij wszystkie warunki udziału w programie i wyślij swoją aplikację.

Więcej o programie Fronius System Partner

Jeśli chcesz pozyskiwać ceną wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz wymieniać się swoim doświadczeniem ze specjalistami z branży zapraszamy na nasze Forum Fronius.
Forum Fronius – Dołącz!


O firmie Fronius
Fronius International to austriackie przedsiębiorstwo z siedzibą w Pettenbach oraz zakładami w Wels, Thalheim, Steinhaus i Sattledt. Firma zatrudnia 5660 osoby na całym świecie i działa w następujących branżach: spawalnictwo, fotowoltaika i technologia ładowania akumulatorów. Eksport na poziomie 92% to zasługa 36 międzynarodowych spółek firmy Fronius oraz partnerów handlowych i przedstawicieli w ponad 60 krajach. Dzięki innowacyjnym produktom i usługom oraz udzielonym 1321 patentom Fronius jest liderem na światowym rynku pod względem wprowadzania nowych technologii.

Zapisz się na bezpłatny newsletter